51-річна титулована британка Ес Девлін потішила світ новою роботою, яку обговорюють не тільки в американському мегаполісі
Відома британська художниця Ес Девлін відкрила художню інсталяцію в штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку. "Павільйон цілей сталого розвитку" базується на 17 цілях, спрямованих на створення кращого світу до 2030 року.
Про це повідомляє, зокрема, Yahoo News. Також інформація про павільйон з’явилась на сайті ООН. У своїх соцмережах художниця не прокоментувала нову експозицію.
"17 дверей, 17 митців і активістів, культурологів, письменників з усіх континентів, кожен з яких надає власний погляд на одну з цілей, кожен пропонує двері, точку входу, щоб хтось почав копатися в цьому, тому що вони складні, вони не прості. І ми створили ці градієнти, щоб кожен із кольорів замість того, щоб бути суцільним кольором, як на значку, тьмяніти чи зникати, це ви вирішуєте. Ми наполовину готові? Ми наполовину заповнені, ми напівпорожні. Це розпливчасто, незрозуміло, речі незрозумілі, і я думаю, що це чесно", - розповіла Ес біля експозиції.
British artist Es Devlin unveiled an art installation at the United Nations Headquarters. The 'Sustainable Development Goals Pavilion' is based on 17 goals that aim to provide a better world by 2030 pic.twitter.com/nVmOOi4eZW
— Reuters (@Reuters) September 20, 2023
Есмеральда Ес Девлін працює в різних медіа, часто відображаючи світло та проєктуючи відео на кінетичних скульптурних формах. Її практика почалася в наративному театр та експериментальній опері. 2018 року було оголошено, що Девлін розробить дизайн павільйону Великої Британії на Всесвітній виставці в Дубаї.
Темою участі Сполученого Королівства було "Інновації заради спільного майбутнього". Девлін є першою жінкою, яку Велика Британія замовила від початку світових виставок у 1851 році.
Наприкінці минулого року Ес Девлін представила в "Лінкольн-центрі" інсталяцію, присвячену мовному розмаїттю Нью-Йорка. Інтерактивна скульптура в буквальному сенсі відображає культурну різноманітність мегаполіса: в її основі – алюмінієві дуги, вписані одна в одну в різних площинах, між якими натягнуті 700 стрічок – за кількістю мов, якими розмовляють жителі міста. Під "куполом", що світиться, можна почути мову на будь-якому з цих семи сотень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.