Співак розповів, чому ВВ не виступає своїм звичним складом та за що ненавидить соцмережі
Олег Скрипка розповів про те, що відбувається з учасниками гурту ВВ й чому вони майже не виступають зараз разом. А також пояснив чому сам не веде свої соцмережі, як він відчуває на собі ейджизм та за що полюбив Київ. Про все це він розповів Анатолію Векслярському в його програмі “Місячні ТрАНбони” на радіо “Київ FM”.
“Зараз ВВ має зовсім інший склад, тому що барабанник Сергій Сахно переїхав до Франції. Євген Рогачевський, котрий у складі гурту з 1996 року, пішов на фронт. Зараз він лікується, бо отримав поранення. Тому він зміг до нас приєднатися, коли був ювілейний концерт. Басист Микола Усатий живе зараз в Варшаві. Коли ми виїжджаємо на гастролі за кордон, то Микола до нас приєднується. Музиканти постійно зараз змінюються, тому питання складу гурту для мене складне”, - каже Олег Скрипка.
Вже майже десять років Олег Скрипка займається виноробством. За його словами на це його надихнули французький актор П’єр Рішар та Стінг, котрі вже давно випускають своє вино.
“У мене виноградник 6 гектарів. З них я отримую 30 тисяч пляшок на рік. Всі вина у мене сухі - біле, рожеве, червоне. Але це не наші вітчизняні лози. Наприклад, я випускаю рожеве та червоне піно-нуар. Це класичний бургунський виноград й у Бургундії йому зараз не так добре, як у нас, тому що клімат міняється й у нас зараз тепліше”, - розповідає Олег Скрипка.
Народився Скрипка у Таджикистані, а дитинство провів у Росії, але ставши студентом переїхав до Києва й зараз вважає себе киянином. Але досі вважає столицю недореалізованим містом.
“Коли мене привезли до Києва, а це шістдесяті-сімдесяті роки, він мене шокував своєю атмосферою. Місто таке затишне та оксамитове у порівнянні з Москвою та Пітером. Але я був амбітною дитинкою, цікавився математикою та фізикою й хотів вступити до самого-самого престижного інституту, котрим на той час був МФТІ (московський фізико-технічний інститут). Хоча він був не зовсім московським, тому що знаходився у Долгопрудному під Москвою. Я туди поїхав виступати, але мене врятувала корупція. Хоча я й склав іспити, набрав прохідний бал, але мене все одно скинули на співбесіді.
Але у мене був план “Б” - Київ. Я приїхав й миттєво вступив у КПІ. У студентські роки моїми найулюбленішими місцями у Києві були пляжі. В першу чергу Гідропарк, але не центральний пляж. Я ходив на Венецію. Київ досі має недореалізований курортний ресурс. Коли я приїхав сюди мене це так вразило, що так багато парків”, - вважає музикант.
Олег Скрипка рідкісний рокер, котрий не сприймає ненормативну лексику як у побуті, так й у піснях. Тому в його творчості ви не знайдете матюків. Хоча він на різних триб’ютах іноді виконував чужі хіти з абсентною лексикою.
“Моє дитинство пройшло серед матюків, тому що я виріс у Росії. Коли я приїхав до України, де діти називають своїх батьків на ви, мені було настільки комфортно. Але був дуже здивований, коли приїхав до Франції й почув як лаються французи. Вони це роблять при батьках. Так само відбувається й в американців.
Мені не подобається, коли матюкаються у піснях. Для мене матюки це дірки в нашій мові. Там є агресія та провокація й через це ми втрачаємо енергію. Хоча, якщо кінь наступить тобі на ногу, то ці слова можуть вирватися”, - розповідає Скрипка.
Нещодавно рокеру виповнилося 60 років. Але не дивлячись на вік він продовжує багато танцювати на сцені та у кліпах. Проте він все одно іноді зіштовхується з ейджизмом.
“Для мене не клеяться оці дві складові речення: Олег Скрипка та 60 років. Ми всі лишаємося та хочемо бути молодими. Але достукатися до молоді важко. Вони не слухають музику. Таке покоління, але ми теж такими були. Нічого тут не поламаєш. Але через батьків які виховують правильно своїх дітей їм музика заходить. Як правило, саме таких на концерт привели батьки”, - каже Олег.
У Facebook існує чотири акаунти під іменем Олега Скрипки, в Instagram - 5, а у TikTok - один. Насправді ж далеко не всі вони належать музикантові й сам він жодну з цих сторінок не веде. Каже, що йому не подобається цим займатися й для цього у нього є людина, котрій не огидно сидіти у соцмережах.
“Я інтроверт, а соцмережі створили екстраверти. Тому в компанії треба мати екстраварта, котрому не противно там лазити. Мені реально треба зусилля, щоб туди залізти й тим більше ставити ці сердечка. Я не бачу в цьому жодного змісту. Але я бачу, що це робочий інструмент. Це як прати білизну - цим потрібно займатися. Тому шукаю засоби, щоб цим займатися. Але той факт, що мені це не подобається й вся моя сутність противиться цьому у мене не такі прокачані мережі”, - каже Олег.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.