Після інтимного запитання Олег Скрипка почав психувати: Хочете, щоби мене обливали брудом

Читать на русском

Співак розповів, як та чим живуть його сини, але зацікавленість журналістки Наталки Тур його особистим життям обурила рокера

Читать на русском
Олег Скрипка
Більшість користувачів соцмереж підтримали музиканта

Співак розповів, як та чим живуть його сини, але зацікавленість журналістки Наталки Тур його особистим життям обурила рокера

Напередодні в столиці пройшла прем’єра фільму "Лишайся онлайн", на яку завітали деякі представники українського шоу-бізнесу. Серед них був і фронтмен гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка. Під час спілкування з журналісткою "Люкс ФМ" Наталкою Тур рокер обурився після одного з її запитань.

Про дітей та мобілізацію

Скрипка, який наступного місяця, а саме 24 травня святкуватиме 60-річчя, вперше розповів про своїх синів, яким 16 та 18 років, і прокоментував мобілізацію в Україні.

"Старший син навчається історії. Він - історик. Молодший син закінчує школу в цьому році, і він хоче бути музикантом. Як він зробить свою кар'єру, ми побачимо, але він пише пісні, свої музичні альбоми".

На запитання Наталки, чи він планує виступати в Україні, чи за кордоном, Олег Скрипка відповів - син буде і на планеті Марс виступати. Так він зіронізував, що де буде можливість, там Устим співатиме. Про плани Романа будувати музичну кар’єру, рокер не сказав. Але опосередковано прокоментував своє ставлення про мобілізацію.

"Я вважаю, що вся Україна перетворилася на лінію фронту: чи це лінія фронту "пєрєдок", чи це культурний фронт або волонтерська організація. Але те, що кожен українець мусить максимально давати свій ресурс, ресурс для перемоги, це однозначно".

Cини Олега Скрипки: Роман (ліворуч) та Устим
Cини Олега Скрипки: Роман (ліворуч) та Устим

Скандал навколо питання про зраду

Вже понад чверть століття фронтмен гурту "Воплі Відоплясова" живе разом з Наталею Сидь. Вони познайомились після того, як Скрипка повернувся з Франції, де прожив тривалий час. Зіркова родина, окрім двох синів, виховують двох доньок - Олесю і Зоряну. За словами Олега, його стосунки за час повномасштабної війни не погіршилися.

"Моя сім'я підтримала мене і вирішила лишитися в Києві. Стосунки покращилися, тому що біда нас об'єднала і ми реально один одного підтримуємо, і ми в Києві. Тому що велика кількість родин виїхала, чоловіки залишилися в Україні, а родина десь у Європі. Це дуже тяжко", - зізнався Олег.

Олег Скрипка з дружиною
Олег Скрипка з дружиною

Але на цьому приємна частина інтерв’ю закінчилась. Тур вирішила дізнатися, чи були в їхньому сімейному житті місце зрадам. Наталка оперувала, що, мовляв, в людей творчої професії чимало спокус і задала питання в лоба: чи зраджував Олег Скрипка дружині.

- А навіщо це питання?, - перепитав здивований рокер.

- Цікаво, як ви, можливо, подолали цей складний період, - відповіла журналістка.

- А ось на вашому радіо були до повномасштабної війни російські пісні. Як ви до цього ставитесь?

- Але ж і ви в росії виступали до 2014.

- А ви до 2022 року крутили російські пісні.

На цю тему між рокером та журналісткою виникла суперечка. Наталка закидала, що в Скрипки в росії був бізнес, на що він відповів - виступав до початку війни. А ось "Люкс ФМ", мовляв, ставив російських виконавців з 2014 року. Тур зазначила на камеру - на її думку, питання зачепило Скрипку. А значить - він "не без гріха".

- А ви зраджуєте своєму чоловіку?, - запитав музикант.

- Ні.

- Я теж ні. А навіщо це питати? Хочете, мене щоби обливали брудом?

- В сімейних парах бувають різні періоди. Багато сімей під час війни розлучаються. Хтось може подивитись цей приклад і зрозуміти, що будь-які періоди в житті можна подолати. Все можна пробачити, ви можете бути для цього прикладом. Це не обов’язково бруд, - розповіла про свою позицію Тур.

- Для того, щоб подолати кризу, не треба ставити провокативні питання. Треба залишатися людьми, поважати одне одного. Я прошу поважати мене. І не провокувати.

Журналістка зазначила, що поважає Скрипку. Він відповів дякую, на тому і розійшлися. До цієї ситуації користувачі соцмереж поставились по різному.

  • Скрипка вирішив інфопривід зробити.
  • Питання про зради, то якось дійсно звучать не гарно в інтерв'ю.
  • Ну, в принципі, Скрипка нормально відреагував, питання максимально не тактовне. За рахунок такої поведінки зростає кількість переглядів, але я не стороні ведучої, мені таке не подобається.
  • Сама напросилася.
  • Ведуча явно не друга Катя Осадча.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.