«Я сказав Путіну: "Якщо ти увійдеш в Україну, я розбомблю до біса Москву. Кажу тобі - у мене не буде вибору". А він такий: "Не вірю тобі". А я йому: "Ще як". Він знову: "Не вірю". Але правда в тому, що він повірив мені... ну, на 10%»
Пісня в стилі поп, в стилі Wellboy, про простого виходця з села, який зіштовхується з невзаємним коханням. Трек вийшов легким і водночас драматичним через свій текст. Хотілося зробити так, щоб під цей трек люди покачували головою, танцювали і ставилися до життя простіше. Адже нас таких багато - вихідців з села.
Onlyfans, на відміну від PornHub, сплачує податок на Google, сервіс сплатив в держбюджет України майже 1 млн доларів США
Голова фінансового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев заявив, що PornHub ухиляється від сплати податків в Україні. Компанії вже виписали штраф. А от інший сервіс для дорослих Onlyfans за рік сплатив в держбюджет нашої країни майже 1 млн доларів США.
Про це нардеп повідомив у своєму телеграм-каналі. Гетманцев заявив, що не всі платники, що оперують сервісами для дорослих, однаково відповідально ставляться до оподаткування.
Наприклад, відомий сервіс Onlyfans вже сплатив до державного бюджету України з початку 2023 року 944,1 тисячу доларів США. А от PornHub ухиляється від реєстрації, у звʼязку з чим компанії виписали штраф в розмірі 5 543 доларів США та направили відповідне податкове повідомлення до Агенства доходу Канади та самій компанії.
"Нагадую, що кожна копійка т.з. податку на Google йде на фінансування потреб нашої армії, а Україна за рейтингом PornHub на 14 місці серед інших країн по переглядах споживачів електронних послуг цього сайту", - підкреслив Гетманцев.
Податок на Google - це ПДВ у розмірі 20%, який мають сплачувати великі транснаціональні корпорації, не зареєстровані в Україні, з доходів від продажу електронних послуг: книг, фільмів, ігор, хмарних сховищ, реклами тощо. Податок запровадили у червні 2021 року, а закон почав діяти з 1 січня 2022.
Відомо, що податок на Google за девʼять місяців 2023 року приніс до бюджету України 5,9 мільярда гривень. Це більше, аніж за весь минулий рік. Найбільше до бюджету сплатили Google, Apple та Sony.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.