Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Росіянин поповнить ряди полонених для обміну
Українські військові з 47 ОМБр взяли у полон російського окупанта, який заблукав на Авдіївському напрямку. Бійці ЗСУ зробили це за допомогою безпілотника, слідуючи за яким, росіянин прийшов прямо в руки до українських захисників.
Про деталі того, як окупант здався у полон українському дрону, розповів командувач ОСУВ "Таврія" Олександр Тарнавський. Як з'ясувалося, окупант 22 роки провів у в'язниці перед тим, як потрапити на війну в Україну.
У дописі зазначено, що російського військовослужбовця намагалися врятувати свої, але він рушив за українським дроном. Росіянину, на ім'я Олексій, 47 років. З 22 він провів за ґратами. На війну його забрали прямо із в'язниці, щоб "очистити репутацію". За те, що він служить у зс рф окупант отримав 169 тис. рублів, однак сам цих грошей не бачив. Кошти переказали на карту, яка була у його друга, а друга вбили.
Росіянин, який начебто розкаявся у своїх діях, буде переданий відповідним українським органам. Він поповнить ряди тих, кого готують на обмін полоненими.
8 лютого 2024 року відбувся черговий обмін полоненими між Україною та росією. Завдяки цій гуманітарній акції сто українських воїнів знову ступили на рідну землю. Більшість з них - захисники Маріуполя, які протягом кількох місяців тримали оборону міста.
3 січня 2024 року відбувся найбільший з початку повномасштабного вторгнення росії обмін. У його рамках Україна повернула 230 військових та цивільних.
За даними Мінреінтеграції, станом на 17 листопада 2023 року вдалося встановити особи 4 337 українських полонених, що перебувають у росії. З них 3 574 це - військові та 763 цивільні.
Безпілотники українського виробництва стають все краще, і можуть зайняти свою нішу на ринку озброєнь. Чи можуть американці перетати нам технології з виробництва власних дронів MQ-9 Reaper, JDAM та Gray Eagle, розмірковує Ярослав Олійник, військовий аеророзвідник, радник Мінстратегпрому.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.