Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Більшість бійців це - захисники Маріуполя
У четвер, 8 лютого, відбувся новий обмін військовополоненими між росією та Україною. У його межах додому повернулися ще сто українських воїнів, з яких більшість це - захисники Маріуполя.
Про новий обмін полоненими повідомив президент Володимир Зеленський. Він додав, що серед визволених з полону рф бійців є нацгвардійці, прикордонники, захисники міста Маріуполь.
"Усі – наші, усі – знову на рідній землі. Працюємо щодо кожного й кожної та не зупинимося, поки всіх не повернемо!", - повідомив Зеленський.
Президент також подякував команді, яка займається поверненням українських військовополонених додому за їх роботу та професіоналізм. Зеленський відзначив "потрібний результат". Також у соцмережах Зеленського оприлюднили світлини звільнених бійців.
Зі свого боку, керівник Офісу президента Андрій Єрмак підтвердив, що в Україну у рамках обміну повернулися 100 бійців. Це рядові й сержанти, бійці Нацгвардії, ДПСУ, ЗСУ. Єрмак також опублікував світлини звільнених з російського полону захисників.
Another important POW swap.
— Andriy Yermak (@AndriyYermak) February 8, 2024
Today we have 100 🇺🇦 back. Those are the National Guards, the State Border Guard Service and the Armed Forces servicemen. Many defenders of Mariupol, privates and NCOs.
They are with their dearest and nearest. We must bring all the captives back. pic.twitter.com/Aito7DQYvl
Останній обмін полоненими між рф та Україною відбувся 31 січня 2023 року. Тоді додому повернулися 180 рядових і сержантів, а також 27 українських офіцерів.
3 січня 2024 року відбувся найбільший з початку повномасштабного вторгнення росії обмін. У його рамках Україна повернула 230 військових та цивільних.
За даними Мінреінтеграції, станом на 17 листопада 2023 року вдалося встановити особи 4 337 українських полонених, що перебувають у росії. З них 3 574 це - військові та 763 цивільні.
Нагадаємо, у київському метро значно більше проблемних ділянок, ніж було озвучено владою: через що погіршується стан підземної інфраструктури і що робити далі, роз'яснює транспортний експерт Дмитро Беспалов.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.