Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Радник Офісу президента Михайло Подоляк назвав зустріч Байдена з лідером Китаю чудовим сигналом для світу, де присутній діалог замість конфронтації
Зустріч президента США Джо Байдена і лідера КНР Сі Цзіньпіна викликає "обережний оптимізм". Вона означає втрату росією суб'єктності. Та діалог замість конфронтації.
Про це написав радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк у себе в Х. За словами Подоляка, це крок до глобального порядку.
"Обережний оптимізм. Зустріч лідерів США та Китаю – Байдена та Сі. Це чудовий сигнал світу: діалог замість конфронтації, новий глобальний порядок, обов’язковість правил, стабільність і передбачуваність", - вважає Подоляк.
На його думку, росію нарешті виключили зі списку тих, хто справді впливає на глобальні процеси. Одна з причин цього - її репутація.
"Тому що вона робить ставку на хаос, руйнування, підтримку насильства як інструменту зовнішньої політики. І має огидну репутацію. Усе це не потрібно тим, хто хоче бачити горизонти, майбутнє, взаємні обмежувальні правила", - заявив Подоляк.
У Білому домі наголосили, що Джо Байдену та Сі Цзіньпіну вдалось навіть досягти певних домовленостей у тих питаннях, у яких існували певні розбіжності. І все це "на основі рівності та поваги" між двома країнами. Зазначається, що лідери держав домовились ще й збільшити кількість авіарейсів між країнами та розширити обміни в галузі освіти, іноземних студентів, культури, спорту та бізнесу.
Також політики 15 листопада обговорили питання війни рф проти України, ситуацію у Секторі Гази та проблеми Тайваню. Водночас Байден не відмовився від своєї думки про те, що Сі - диктатор.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.