Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Лідери США та Китаю провели переговори, обговоривши ключові питання
Президент США Джо Байден та лідер Китаю Сі Цзіньпін у середу, 15 листопада, провели переговори. Вони домовилися відновити між двома країнами військову комунікацію на найвищому рівні та співпрацювати у боротьбі з наркотиками. Ще лідери погодились на міжурядовий діалог щодо штучного інтелекту.
Відповідні заяви з'явились на сторінках у мережі Х (раніше Twitter) Білого Дому та Байдена. Зазначається, що переговори були "відверті та конструктивні" й в них досягнуто "реального прогресу".
"Я ціную сьогоднішню розмову з президентом Сі, тому що я вважаю найважливішим, щоб ми чітко розуміли один одного, лідер до лідера. Існують критичні глобальні виклики, які вимагають нашого спільного лідерства. І сьогодні ми досягли реального прогресу", – написав американський лідер.
У Білому домі наголосили, що Джо Байдену та Сі Цзіньпіну вдалось навіть досягти певних домовленостей у тих питаннях, у яких існували певні розбіжності. І все це "на основі рівності та поваги" між двома країнами.
Зазначається, що лідери держав домовились ще й збільшити кількість авіарейсів між країнами та розширити обміни в галузі освіти, іноземних студентів, культури, спорту та бізнесу.
Варто зазначити, що це вперше за останні шість років Сі Цзіньпін прилетів до США, щоб зустрітись з Байденом. До цього лідери країн особисто зустрічались у листопаді 2022 року на саміті G20.
Окрім військової комунікації між країнами, лідери повинні були порушити питання війни на Близькому Сході та в Україну, а також тісні співвідносини між КНДР та РФ. Ще на порядку денному було обговорення ситуації у Тайвані та торгово-економічні відносини. Чи вдалось домовитись у цих питаннях – лідери не уточнили.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.