"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
За незаконну переправу через кордон українці обіцяли працювати по господарству у громадянина Молдови
Прикордонники Білгород-Дністровського загону затримали двох осіб, які намагались переправити за кордон військовозобов’язаних чоловіків на околиці села Удобне. Схему організував 25-річний громадянин Молдови, який приїхав в Україну до свого неповнолітнього брата. Він залучив брата до цієї справи.
Як повідомляють у пресцентрі ДПСУ, клієнтів громадянин Молдови знайшов швидко, запропонувавши двом знайомим "мігрувати". Неповнолітній брат мав перевести їх через кордон, а організатор контролював процес.
Діяли за планом: сіли в авто і поїхали до кордону. Проте план не спрацював. Цікаво, що "клієнти" планували заплатити за незаконний перетин кордону фізичною працею, працюючи на сільськогосподарських угіддях організатора в Молдові.
Національній поліції направлено повідомлення про злочин за ст. 332 КК України "Незаконне переправлення осіб через державний кордон України". Відносно втікачів прикордонники склали протоколи за ч.2 ст. 204-1 КУпАП "Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України". Наразі всі четверо фігурантів затримані.
В Україні кількість військовозобов'язаних-втікачів складає всього один відсоток. При цьому загальна кількість ухилянтів вимірюється в декілька тисяч, тоді як військових на фронті, які пішли туди добровільно, - близько мільйона. Йдеться про чоловіків мобілізаційного віку, розповів міністр МВС Ігор Клименко.
Військовозобов'язані, які намагаються уникнути мобілізації, часто втікають за кордон. Ухилянти йдуть у гори чи стрибають у Тису. Більшість втікачів ловлять прикордонники, але деяким українцям не вдається вижити. Загалом з початку мобілізації в Україні тільки в річці Тиса загинуло понад 30 осіб. Зокрема, в травні цього року там були знайдені тіла десяти людей.
Водночас відомо, що Україна веде з Європейським Союзом переговори щодо повернення громадян України, які зуміли нелегально перетнути кордон та потрапити у Європу. Хоча у ЄС зараз переважає позиція "не повертати", кожна країна керується власними законами і може по-різному розглядати запит України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.