Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
VIRA: "Перший раз я зустрілася з ним, коли мені було 18. Ми просто познайомилися і я поїхала. Потім зустрілися знов і навіть трохи пожили разом, декілька місяців. Але, як іноді буває, щось не складалося… Він чекав на мене… І я повернулась.. З цього моменту моя любов зростала з кожним днем, і сьогодні я нарешті хочу про це розповісти…"
Влада не може демобілізувати тих, хто відвоював 2 роки, адже "просяде" фронт й підрозділи будуть неповноцінними
Зараз в Україні немає умов для проведення демобілізації. Все тому, що на фронті потрібні досвідчені військові, які вже воюють понад два роки. Мобілізовані отримають необхідний досвід тільки за декілька місяців.
Про це в інтерв'ю "Радіо Свобода" розповів міністр МВС Ігор Клименко. Він каже, що говорив про демобілізацію з командирами, які перебувають на лінії вогню. Клименко пояснив, якщо ми демобілізуємо тих, хто відвоював 2 роки, то в нас "просяде" фронт й підрозділи будуть неповноцінними.
"Ми зараз або маємо поновити боєздатність підрозділів і в нас має бути, як мінімум, рівноцінна заміна під час ротації чинних бригад і батальйонів... Ми не маємо права обвалити фронт", - заявив міністр внутрішніх справ.
За його словами, він розуміє, що військові хочуть демобілізуватись. Проте є ситуація на фронті та в державі, яку необхідно утримати. Для цього Україні потрібні досвідчені військові. Бо ті люди, які наразі тренуються на полігоні, стануть досвідченими військовими через декілька місяців.
"Якщо буде два склади, тоді ми зможемо говорити про якусь більшу демобілізацію", - пояснив Клименко.
Він уточнив, що Генштаб ЗСУ знає потреби у мобілізації. Також чітко планує оборонні та наступальні операції.
Днями секретар оборонного комітету Верховної Ради Роман Костенко заявив, що Генштаб ЗСУ задоволений нинішніми темпами мобілізації. Кількість мобілізованих наразі перевищує очікування військового командування.
За словами парламентаря, якщо ці темпи не зміняться чи навіть підвищаться до кінця літа, до Ради може бути внесений законопроєкт про демобілізацію. Документ може бути готовий вже у жовтні.
Нагадаємо, із закону про мобілізацію, який запрацював 18 травня, незадовго до голосування у парламенті виключили норму про демобілізацію та ротацію військових. Зробили це особисто на прохання головкома ЗСУ Олександра Сирського. Він направив відповідного листа міністру оборони Рустему Умєрову, пропонуючи винести питання в окремий законопроєкт.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.