"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
За словами парламентаря, якщо тенденція збережеться, невдовзі до Ради внесуть законопроєкт про демобілізацію
Генштаб ЗСУ задоволений нинішніми темпами мобілізації. Кількість мобілізованих наразі перевищує очікування військового командування. Це стверджує секретар оборонного комітету Верховної Ради Роман Костенко.
За словами парламентаря, якщо ці темпи не зміняться чи навіть підвищаться до кінця літа, до Ради може бути внесений законопроєкт про демобілізацію. Документ може бути готовий вже у жовтні. Про це Костенко розповів у коментарі "Українській правді" у середу, 19 жовтня.
"Генеральний штаб зараз дійсно задоволений темпами мобілізації (після вступу в силу закону про зміни в мобілізації - ред.). Їх задовольняє кількість мобілізованих, яка навіть перевищує очікування. Вони сподіваються, що ця тенденція зберігатиметься", - заявив нардеп.
За словами Костенка, якщо до кінця літа темпи мобілізації в Україні "зберігаються і підвищуються", тоді можна буде напрацьовувати і вносити до парламенту законопроєкт про демобілізацію. На думку політика, це може статися приблизно в жовтні. Напередодні, 18 червня, оборонний комітет зустрівся з представниками Міноборони та Генштабу ЗСУ - сторони обговорили у тому числі й тему демобілізації, зазначає видання.
Перед прийняттям законопроєкту про мобілізацію у другому читанні комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони виключив з нього положення щодо демобілізації і ротації військовослужбовців. Це ініціював Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський. Повідомлялося, що законопроєкт про демобілізацію військовослужбовців уже розробляється. Його можуть внести у парламент "найближчими місяцями", розповів 13 квітня речник Міністерства оборони України Дмитро Лазуткін.
У свою чергу народний депутат від "Слуги народу" Сергій Демченко в квітні заявив, що законопроєкт про демобілізацію та ротацію може з'явитися протягом 2025 року. Конкретні терміни не визначені. Проте на це може вплинути Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський, вказав нардеп.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.