«Велика Британія запровадила санкції проти більшої кількості суден тіньового флоту, ніж будь-яка інша країна»
«В Моїм Серці» — поєднання хіп-хопу, урбан-культури та глибокої віри в краще майбутнє для України, яка метафорично втілена у треку в образі квітки, яка пробивається до сонця. Натхненням для пісні стала знакова композиція «Квітка» гурту «Океан Ельзи». Саме її фрагмент, випадково почутий Євгеном Філатовим у стрічці Instagram, ліг в основу нового синглу.
Найвищим пріоритетом має бути оборона, інші - навіть можливі економічні проблеми, є другорядними, вважає Віктор Ягун
Колишній замглави СБУ, генерал-майор запасу Віктор Ягун вважає, що ухилянтів потрібно розстрілювати. На його думку, екстремальний стан в країні потребує якнайширшої мобілізації. Найвищим пріоритетом має бути оборона, інші - навіть можливі економічні проблеми, є другорядними.
Про це він заявив в ексклюзивному коментарі Інформатору, коментуючи заяви голови комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Олександра Завітневича в нещодавньому інтерв’ю виданню ВВС про роботу ТЦК та чоловіків, які не хочуть йти служити.
“Зважаючи на те, яка ситуація в країні, я б взагалі розстрілював людей, які не хочуть йти до ТЦК… Ми можемо втратити все, якщо станеться, як 100 років тому, коли люди склали зброю… Зараз потрібні тільки жорсткі методи”, – зауважив Віктор Ягун.
Він зазначив, що зараз розрив між владою та службовцями ТЦК утворився через відсутність комунікації.
Голова Комітету з нацбезпеки, оборони і розвідки Олександр Завітневич в інтерв’ю виданню BBC Україна підтвердив, що до повномасштабного вторгнення і раніше, всі ці 30 років, повноцінно мобілізацією не займалися. Тим більше на військовий облік, який повинен бути, ніхто не звертав уваги, не оновлював свої дані. На його думку робота територіальних центрів комплектування потребує реформування, щоб зробити їх ефективнішими в умовах війни.
Соціологи вважають, що нинішня ситуація з мобілізацією та діями ТЦК створює негативні настрої в суспільстві - і це дійсно може призвести до протестів. Але щодо революцій відповіді в них немає: Володимир Паніотто в коментарі Інформатору відзначив, що соціологи не змогли прогнозувати ані перший Майдан, ані другий Майдан. Тож питання залишається відкритим. Також соціологи попереджають, що медіа дещо перебільшують вплив порушень при мобілізації на громадську думку, як і масштаби цих порушень.
Раніше ми писали, що ТЦК стали концентраторами скандалів, і це вже викликає дискусії навіть на рівні парламенту.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.