RU
Головна
Україна
Політика
17:47, 12 Жовтня
Информатор UA

Интро

Ситуація з коронавірусом на окупованих територіях Донбасу є критичною, але представники Росії не хочуть це обговорювати в Тристоронній контактній групі. У результаті росіяни зірвали засідання гуманітарної підгрупи. Як передає Інформатор, про це в Facebook повідомив представник української делегації в Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш. Росія вчергове скористалася своїм способом блокувати засідання в ТКГ - делегація привернула до переговорів засуджену за тероризм в Україні Майю Пирогову. "Це не можна назвати інакше, ніж навмисним зривом Росією переговорів у гуманітарному треку на тлі закриття КПВВ на Донбасі й гуманітарної катастрофи, викликаної, спровокованої Москвою, спалахом смертності від коронавірусу", - повідомив Гармаш. Нагадаємо, Росія також привертала до переговорів Пирогову, щоби зірвати процес обміну полоненими. Українська делегація не веде переговори з людьми, засудженими за тероризм в Україні. Також ми писали, що російська сторона подає фейкових осіб до списку на обмін полоненими. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Не хотіли обговорювати коронавірус в ОРДЛО: Росія зірвала засідання підгрупи ТКГ

Читать на русском
Не хотіли обговорювати коронавірус в ОРДЛО: Росія зірвала засідання підгрупи ТКГ

Росія скористалася своїм старим способом блокування переговорів

Ситуація з коронавірусом на окупованих територіях Донбасу є критичною, але представники Росії не хочуть це обговорювати в Тристоронній контактній групі. У результаті росіяни зірвали засідання гуманітарної підгрупи.

Як передає Інформатор, про це в Facebook повідомив представник української делегації в Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш.

Росія вчергове скористалася своїм способом блокувати засідання в ТКГ - делегація привернула до переговорів засуджену за тероризм в Україні Майю Пирогову.

"Це не можна назвати інакше, ніж навмисним зривом Росією переговорів у гуманітарному треку на тлі закриття КПВВ на Донбасі й гуманітарної катастрофи, викликаної, спровокованої Москвою, спалахом смертності від коронавірусу", - повідомив Гармаш.

Нагадаємо, Росія також привертала до переговорів Пирогову, щоби зірвати процес обміну полоненими. Українська делегація не веде переговори з людьми, засудженими за тероризм в Україні.

Також ми писали, що російська сторона подає фейкових осіб до списку на обмін полоненими.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.