"Багато в медіа говорять про те, що ми отримали дозвіл на відповідні дії. Але ударів завдають не словами. Такі речі не анонсують. Ракети самі за себе скажуть. Обов’язково"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Свій творчий шлях Оля розпочала, коли була вагітною четвертою дитиною: «Вагітність — це час великих змін, натхнення та нових відкриттів. Тож у цей період я, як ніколи, відчула потужний приплив творчої енергії. Так і зʼявилася пісня «Непереможна».
У НАТО підтверджують, що шлях України до членства в Альянсі є незворотнім
НАТО погодило остаточний текст підсумкової декларації саміту у Вашингтоні, в якій зокрема зазначено, що союзники зобов'язуються підтримувати Україну на шляху до вступу в Альянс. Згідно з проєктом декларації, Альянс продовжуватиме підтримувати Україну "на її незворотньому шляху до повної євроатлантичної інтеграції, включаючи членство в НАТО". Декларація підтверджує, що НАТО буде готове надіслати Україні запрошення на вступ до Альянсу, коли союзники досягнуть згоди і будуть виконані необхідні умови.
Текст підсумкової декларації отримало видання Reuters. У тексті також зазначені більш жорсткі формулювання щодо Китаю, зокрема про те, що Китай є "важливим фактором" у військових зусиллях Росії в Україні. Та що Пекін продовжує створювати системні виклики євроатлантичній безпеці.
НАТО закликає Китай припинити будь-яку матеріальну та політичну підтримку військових зусиль Росії. Проєкт декларації висловлює стурбованість щодо космічних можливостей Китаю та швидкого розширення його ядерного арсеналу, закликаючи Пекін брати участь у обговоренні стратегічного зменшення ризиків.
Крім того, в комюніке зазначається, що союзники мають намір надати Україні мінімум 40 мільярдів євро у вигляді військової допомоги протягом наступного року, хоча багаторічне зобов'язання поки що не ухвалено, незважаючи на заклики генсека НАТО Єнса Столтенберга.
Раніше генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг зазначив, що не може назвати точну дату вступу України до НАТО, але це станеться, коли серед членів Альянсу буде досягнуто консенсусу і бойові дії в Україні повністю припиняться. Столтенберг підкреслив, що після завершення війни необхідно забезпечити, щоб Україна мала можливості стримувати майбутню агресію з боку Росії, і що Україні потрібні надійні безпекові гарантії. Найкращою такою гарантією, за його словами, є стаття 5 Вашингтонського договору про заснування НАТО.
До цього часу НАТО створить постійну структуру для організації постачання зброї Україні та її фінансування. Цей процес має бути безперервним, щоб більше не підводити Київ, анонсував Генсек НАТО Єнс Столтенберг.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.