Маємо бути готові: у НАТО зробили невтішний прогноз щодо термінів закінчення війни в Україні

Читать на русском

В НАТО заявили, що країни-члени альянсу мають бути готові продовжувати підтримувати Україну навіть після 2025 року

Читать на русском
НАТО
В НАТО розуміють, що війна в Україні закінчиться не скоро

В НАТО заявили, що країни-члени альянсу мають бути готові продовжувати підтримувати Україну навіть після 2025 року

В НАТО вважають, що війна в Україні може тривати ще кілька років. Тому альянс повинен бути готовим підтримувати Київ у довгостроковій перспективі. Бо Росія зможе протриматися ще мінімум 3-4 роки.

Як пише "Голос Америки", про це заявив високопосадовець НАТО під час саміту у Вашингтоні. Він наголосив, що в НАТО розуміють, що війна в Україні закінчиться не скоро.

"Зрештою, ми всі маємо бути готові продовжувати підтримувати Україну навіть після 2025 року. Ми всі дуже добре розуміємо, і, як ми вже говорили протягом тривалого часу, це не конфлікт, який вірогідно незабаром закінчиться", - сказав він.

За його словами, війна в Україні "потребуватиме років цілеспрямованих зусиль". Бо Росія безсумнівно зможе витримувати життя в умовах воєнної економіки ще мінімум 3-4 роки.

Оцінюючи здатність Росії щодо переходу економіки на воєнні рейки, посадовець НАТО зазначив, що довгострокові наслідки будуть відчутними та значними для російської економіки. Але наразі російське суспільство готове до запропонованого йому способу життя.

Позиція України щодо закінчення війни

Президент Володимир Зеленський, заявив, що Київ не бажає, щоб війська РФ залишались на території України. Оскільки будь-яке перемирʼя в цих умовах означатиме лише заморожування конфлікту, а не його завершення.

За словами Зеленського, після можливого заморожування конфлікту його відновлення - це лише "питання якоїсь кількості років". Президент наголосив, що в нього немає сумнівів щодо намірів Путіна продовжити агресію проти України.

Нагадаємо, Зеленський закликав США зняти усі обмеження на удари по Росії. Також під час візиту до США президент розповів, що Росія прагнула скористатись затримкою військової допомоги з боку США. В рамках цього плану диктатор Володимир Путін хотів захопити Харків

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.