Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
За словами депутатів, що співробітники Апарату Ради чинять тиск та погрожують парламентарям
Депутати Верховної Ради звинуватили співробітників Апарату Верховної Ради у втручання в електронну систему парламенту. Зокрема, таку заяву зробили народна обраниця від “Слуги народу” Галина Третьякова та нардеп від “Голосу” Олександра Устінова. За їхніми словами, зробили це, щою завадити перенаправленню коштів з фінансування Апарату на доплати помічникам депутатів.
Однак такі дії є злочином. Про це вони написали у Facebook.
“На реєстрації знаходився проєкт постанови щодо зменшення зарплат працівників апарату Верховноі Ради, які зараз отримують мільйони, і це не жарт... Кількість підписантів була біля 100, коли підписи почали зникати з проєкту. Фізично зникати. Так зникло 13 підписів протягом 10 хвилин, що технічно неможливо зробити без втручання в систему”, – зауважила Третьякова.
За її словами, в Апараті наразі 200 пустих місць. А кошти, передбачені на їхнє утримання, перерозподіляються на доплати керівництву.
Вона наголосила, що такі дії свідчать про зловживання повноваженнями Апарату ВР. Нардепка також заявила, що його співробітники чинять тиск на депутатів та погрожують блокувати виїзд за кордон. Робить це, як вона зазначила, керівник Апарату ВРУ В’ячеслав Штучний.
“Для вашого розуміння: зарплата керівника секретаріату чи заступника коливається на рівні 1,2—1,5 мільйона гривень, у той час як голова комітету і депутати отримують 400—500 тисяч на рік. Тобто 40 тисяч на місяц”, – написала Олександра Устінова та також оприлюднила скріншоти.
У листопаді 2023-го Верховна Рада затвердила свій кошторис на 2024 рік. Документ передбачав бюджетне фінансування для Управління справами Апарату Верховної Ради наступного року на загальну суму 2,95 млрд грн. Відомо, що це на понад 300 млн грн більше, ніж передбачалось на минулий рік.
У парламенті збільшення видатків пояснили тим, що виплати народним депутатам залежать від розміру прожиткового мінімуму. З 1 січня він зріс до 3 028 грн (у 2023-му він становить 2 684 грн).
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.