"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
«Ліфт» — про внутрішню трансформацію. Про той момент, коли залишаєшся сам на сам із собою у замкненому просторі й не можеш втекти від розмови з власним «Я».
П'яти підозрюваним і стороні захисту відкриті матеріали слідства перед направленням обвинувального акта до суду
У НАБУ завершили розслідування схеми розкрадання газу, яка завдала шкоди Нафтогазу на більш ніж 729,8 млн грн.
Про це повідомляє Інформатор,посилаючись на прес-службу Національного антикорупційного бюро України.
"У 2016-2017 роки директори підприємств-власників Новояворівської і Новороздільської ТЕЦ у Львівській області уклали низку угод з закупівлі у Нафтогазу природного газу для виробництва теплової енергії для населення", - заявили в НАБУ.
П'яти підозрюваним і стороні захисту відкриті матеріали слідства перед направленням обвинувального акта до суду.
Для здешевлення тепла для цієї категорії споживачів, Нафтогаз поставляв паливо за цінами, суттєво нижчими від ринкових. Внаслідок таких дій прибутковість виробництва електрики цими ТЕЦ перевищила 60% (проти 3-5% закладених в тариф Нацрегулятором).
Внаслідок реалізації цієї корупційної схеми ТЕЦ отримали надприбутки, зіставні з розміром збитку, заподіяного Нафтогазу. Крім того, з грудня 2019 року справа про розкрадання цими ж особами газу на 1,4 млрд грн слухається в суді. Сума розкрадань за двома епізодами перевищує 2,1 млрд гривень.
Нагадаємо, раніше п'ятьом особам, серед яких колишні чиновники,оголосили підозру у заволодінні природним газом вартістю понад 729,8 мільйонів гривень. Це вже другий випадок розкрадання в «Нафтогазі».
Також Інформатор писав, Нафтогаз в першому півріччі отримав збиток у 11,5 млрд гривень .