На Київщині чоловік викрав паливну картку WOG та розтратив понад 600 тисяч гривень - що вирішив суд

Чоловік заправлявся на викрадену картку WOG, про що свідчать 73 фіскальні чеки

WOG
Чоловік розтратив кошти з викраденої паливної картки

Чоловік викрав з території автопарку ТОВ «Транскомгруп» паливну картку. Він незаконно придбав на АЗС WOG дизпалива на загальну суму 606 121 гривні, про що свідчать 73 фіскальні чеки.  Про це йдеться у вироку Білоцерківського міськрайонного суду Київської області, опублікованому 23 жовтня 2024 року. 

У ніч з 2 лютого 2023 року на 3 лютого 2023 року, чоловік, перебуваючи на території автопарку ТОВ «Транскомгруп» у салоні транспортного засобу марки «DAF» під килимком на панелі знайшов електронну паливну картку заправних станцій мережі «WOG». В цей час у нього виник умисел на заволодіння майном ТОВ «Транскомгруп» шляхом крадіжки дизельного пального за допомогою картки. Загалом громадянин придбав 12 317 літрів пального на 606 121 гривні. 

"18 лютого 2023 року о 14:34 чоловік, шляхом використання електронної паливної картки, прибув до АЗС «WOG», запропонував невстановленій особі придбати в нього паливо за ціною меншою за ринкову, якій повідомив, що своєю чергою він розрахується за паливо електронною паливною карткою. Після чого він, з метою незаконного збагачення коштом чужого майна, перебуваючи на території вказаної АЗС, за допомогою безконтактного платежу здійснив оплату електронною паливною карткою за купівлю дизельного пального «Mustang+» в кількості 160 літрів, на суму 7 840 гривень, яким заправив невстановлений досудовим розслідуванням транспортний засіб, за що отримав кошти, які обернув на власну користь, тим самим спричинив ТОВ «Транскомгруп» майнової шкоди на суму 7 840 гривень", - йдеться в одному з епізодів. 

Що вирішив суд? 

Суд визнав чоловіка винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України його звільнили від відбування призначеного покарання з випробуванням, встановити іспитовий строк 1 рік. Відповідно до п. п. 1, 2 ч. 1 ст. 76 КК України на нього поклали обов'язки:

  • періодично з'являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації,
  • повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube