"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Електронний кабінет стане ключовим інструментом для ТЦК та СП
У п’ятницю, 2 лютого, у Міністерстві оборони України пояснили як працюватиме електронний кабінет для громадян. За новим законопроєктом кожен українець отримає 60 днів на внесення особистих даних онлайн. Фізично відвідувати установи для паперового оновлення інформації буде менш потрібним.
Про це розповів начальник управління преси та інформації Міноборони Ілларіон Павлюк. Він розкрив деталі електронних повісток на телемарафоні "Єдині новини".
"Що важливо, що способи уточнення будуть різні, але якщо вже функціонує кабінет – найзручніше це буде зробити там, але лишаються ТЦК та СП, ЦНАПи й так далі. Загалом, електронний кабінет просто дає можливість менше бігати. Уточнити дані можна буде там. І це значно простіше, й це дозволить охопити більшу кількість людей і, відповідно, значно якісніше долучати людей до війська", – каже Павлюк.
Павлюк наголосив на важливості цього нововведення, яке дозволить зменшити необхідність фізично відвідувати установи, як-от ТЦК, СП, або ЦНАПи. Внести зміни стане можливим безпосередньо через інтернет.
Зокрема, електронний кабінет стане ключовим інструментом для ТЦК. Він дозволить відправляти громадянам електронні повістки. Павлюк пояснив, що така повістка, надіслана в електронному вигляді, має ті ж правові наслідки, що й традиційна паперова версія, але спрощує процес спілкування між військовими комісаріатами та громадянами.
Новий текст законопроєкту про мобілізацію, який 30 січня зареєстрували у Раді, передбачає, що до обов'язків громадян щодо мобілізаційної підготовки та мобілізації входитиме реєстрація електронного кабінету призовника, військовозобов’язаного, резервіста. Туди ТЦК та СП будуть надсилати електронні повістки.
Він передбачає запуск електронних повісток в Україні, і навколо цього пункту вже виникло багато запитань. Зокрема, військовозобов'язаних турбує, що буде в тому разі, коли запрошення до ТЦК в електронному кабінеті вони не побачили. Адвокат Ігор Фещенко переконує, що в таких випадках жодних зобов'язань не буде.
Фещенко додав, якщо людині відправили на пошту повістку або якийсь документ, вона її не побачила, то тоді, по суті, в неї не виникає зобов'язань. Проте, як саме можна доказати військкомату, що повістку не помітили, адвокат не уточнив.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.