Головна
Життя
Будівництво
16:38, 18 Лютого
Информатор UA

Интро

У межах програми президента Володимира Зеленського Велике будівництво завершується відновлення чергової ділянки траси Н-11 Дніпро Миколаїв (км 308+500 км 314+000). Про це повідомили в Укравтодорі. На зазначеній ділянці вже відновлено дорожнє покриття, наразі проводиться заходи з підвищення безпеки дорожнього руху. На перехресті Воскресенське Горохівка розпочали встановлювати сучасне освітлення: вже виконано роботи із монтажу фундаментів, на які нині встановлюють 28 електричних опор. Як повідомляють в Укравтодорі, зовнішнє електроосвітлення на цьому відрізку траси Н-11 запрацює вже у березні. Дорога Н-11 Дніпро Миколаїв у минулому була однією з найгірших в Україні. Зараз це сучасна та безпечна траса. Упродовж 2020-2021 років відремонтовано 76 км. У новому ремонтно-будівельному сезоні поліпшення дороги продовжиться, - підкреслили у відомстві. Нагадаємо, раніше заступник керівника Офісу Президента, координатор програми Велике будівництво Кирило Тимошенко повідомив, що за програмою Володимира Зеленського до 2024 року планується оновити 24 тисячі кілометрів доріг.

Миколаївський автодор показав, як за програмою Зеленського відновлюють одну з найгірших трас області

Читать на русском
Миколаївський автодор показав, як за програмою Зеленського відновлюють одну з найгірших трас області

На зазначеній ділянці вже відновлено дорожнє покриття

У межах програми  президента Володимира Зеленського “Велике будівництво” завершується відновлення чергової ділянки траси Н-11 Дніпро – Миколаїв (км 308+500 – км 314+000). Про це повідомили в Укравтодорі.

На зазначеній ділянці вже відновлено дорожнє покриття, наразі проводиться заходи з підвищення безпеки дорожнього руху.

На перехресті Воскресенське – Горохівка розпочали встановлювати сучасне освітлення: вже виконано роботи із монтажу фундаментів, на які нині встановлюють 28 електричних опор.

Як повідомляють в Укравтодорі, зовнішнє електроосвітлення на цьому відрізку траси Н-11 запрацює вже у березні.

“Дорога Н-11 Дніпро – Миколаїв у минулому була однією з найгірших в Україні. Зараз це сучасна та безпечна траса. Упродовж 2020-2021 років відремонтовано 76 км. У новому ремонтно-будівельному сезоні поліпшення дороги продовжиться”, - підкреслили у відомстві.

Нагадаємо, раніше заступник керівника Офісу Президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко повідомив, що за програмою Володимира Зеленського до 2024 року планується оновити 24 тисячі кілометрів доріг.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.