Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
У Вашингтоні зазначили, що Сполучені Штати не збираються відправляти жодних військ в Україну
У Державному департаменті США відреагували на публікацію Bloomberg, у якій стверджувалося, що президент Франції Еммануель Макрон розізлив Вашингтон заявами про відправку військ в Україну. Там зазначили, що Макрон є давнім союзником США. Також у Держдепі зазначили, що "плідно працюють" з ним над низкою питань, у тому числі щодо питання допомоги Україні.
Про це заявив представник Держдепу Метью Міллер під час пресконференції. Її запис опубліковано на YouTube.
Міллер акцентував, що США не планують відправляти війська до України. Наступного тижня держсекретар Ентоні Блінкен відвідає Париж. Франція є давнім союзником Вашингтона, нагадав Міллер. Тому з очільником країни будуть обговорювати всі важливі питання, включаючи й Україну. Втім, конкретних деталей майбутньої зустрічі між Макроном і Блінкеном представник Держдепу не надав.
"Я не можу прокоментувати ці повідомлення і не збираюся детально коментувати зустріч, але, звісно, ми чітко дали зрозуміти, що Сполучені Штати не збираються відправляти війська в Україну", - сказав він.
Нагадаємо, за даними ЗМІ, ще наприкінці лютого Макрон на зустрічі з лідерами ЄС у Парижі заявив, що не можна виключити відправки в Україну західних військових у майбутньому. За його словами Захід зробить усе необхідне для того, щоб росія не перемогла у війні. Для цього Макрон навіть готовий в теорії відправити свої війська до Одеси.
Ця заява викликала фурор у медіа та політикумі. Пізніше французький лідер підтвердив, що такий крок цілком можливий. Його в цьому підтримали країни Балтії та Канада. Однак в США така риторика викликала нерозуміння та знервованість.
Раніше в Україні пояснювали, що означають заяви Емануеля Макрона. Голова МЗС Дмитро Кулеба сказав, що президент Франції мав на увазі військових інструкторів, а не бойові частини для участі в битвах з росіянами. "Інформатор" також писав про можливі локації для розміщення французьких військ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин.