Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
У рамках візиту він планує провести зустріч з президентом Угорщини Тамашем Сульок та прем’єр-міністром Віктором Орбаном
Голова КНР Сі Цзіньпін у ніч проти четверга, 9 травня, прибув до столиці Угорщини Будапешту. Візит приурочили до 75 річниці дипломатичних відносин між країнами. Китайський лідер заявив, що вони є "добрими друзями та хорошими партнерами взаємної довіри".
Як повідомляє видання CGTN, Сі Цзіньпін прибув до Угорщини разом з дружиною. Після входження літака Сі до повітряного простору країни, його супроводжували угорські винищувачі. В аеропорту китайського лідера зустрів Віктор Орбан та його дружина.
"Це не тільки перший державний візит Сі Цзіньпіна до країни, він також приурочений до 75-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Китаєм та Угорщиною",– йдеться у повідомленні.
Сі Цзіньпін наголосив, що Китай та Угорщина є "добрими друзями та хорошими партнерами взаємної довіри". І він з нетерпінням чекає зустрічі з президентом країни, прем'єром та іншими угорськими лідерами. Планується оговорити новий план співпраці та розвитку "для піднесення китайсько-угорських відносин на нову висоту".
Нагадаємо, що Угорщина була однією з перших країн, яка визнала та встановила дипломатичні відносини з КНР. І зробила це у 1949 році. А у 2017 році двосторонні відносини піднесли до всебічного партнерства.
Сі Цзіньпін вперше за п'ять років прибув до ЄС. Окрім Франції, яка відома своєю геополітичною роллю посередника між Сходом і Заходом, очільник КНР відвідав також Сербію. Тепер він прибув до Угорщини. Ці країни мають антиліберальне, антиамериканське й критичне до Заходу спрямування зовнішньої політики.
У Франції Сі Цзіньпін з президентом Емманюелем Макроном обговорять широкий спектр двосторонніх та міжнародних питань, зокрема й війну в Україні, яку Сі досі називає "українською кризою".
Візит до Сербії збігся із 25 річницею бомбардування посольства Китаю у Белграді з боку НАТО. Що стосується візита до Угорщини, то її лідер планує підписати з Сі 16 угод. Вони стосуються розширення співпраці, в тому числі й у ядерній сфері.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.