"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Очікується, що президенти зустрінуться на початку травня. Наразі Пекін намагається нормалізувати відносини з Європою
Лідер Китаю Сі Цзіньпін відвідає Париж для зустрічі з президентом Франції Емманюелем Макроном на початку травня. Це буде перша поїздка очільника Китаю до Європи з часів пандемії коронавірусу. Наразі КНР прагне відновити відносини з Європою, зіпсовані партнерством Пекіна з Москвою на тлі повномасштабної війни в Україні.
Водночас відомо, що Китай намагається вмовити Європу дозволити росії взяти участь у переговорах щодо миру в Україні. В іншому випадку Пекін погрожує бойкотувати відповідні зустрічі. Про це пише видання Politico.
Візит китайського лідера збігається з 60-річчям дипломатичних відносин між Парижем і Пекіном. Водночас у Франції налаштовані, що візит Сі Цзіньпіна не буде урочистою, "враховуючи поточні економічні та геополітичні ставки".
"Китай намагається переконати Європу дозволити Росії сісти за стіл майбутніх мирних переговорів, можливо, у Швейцарії - інакше Пекін бойкотуватиме такі зустрічі. Це повідомлення було посилено під час європейського турне спеціального посланника Китаю Лі Хуея на початку цього місяця для обговорення майбутнього України", - йдеться у матеріалі.
Також очікується, що Макрон знову відвідає Китай цього року після того, як у 2018-му пообіцяв здійснювати відповідні візити країну щороку. Єлисейський палац наразі не підтвердив поїздку.
Китай від початку повномасштабної війни наголошує на необхідності переговорів й мирного вирішення питання. Проте останнім часом риторика влади країни трохи змінилась і замість "мирного плану" почали пропонувати проведення міжнародної конференції для врегулювання "кризи в Україні".
В березні в Україну з офіційним візитом прибув спеціальний представник Китаю у справах Євразії Лі Хуей. Голова ОП Єрмак та представники українського уряду доповіли делегації про реальну ситуацію на фронті. Також обговорили функціонування "зернового коридору", захист прав цивільних заручників, повернення військовополонених та депортованих росією українських дітей.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини - від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
Чи може ядро шанувальників Навального радикалізуватися та змінити свої погляди на події в Росії? У нашому відео ми звернулися до політичного експерта Ігоря Добжанського, щоб дізнатися відповідь на це запитання. Приєднуйтеся до перегляду, щоб розглянути цю актуальну тему разом з нами.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.