"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Очільник Китаю скоро зустрінеться з президентом Франції Еманюелем Макроном, говоритимуть і про Україну
Офіційно розпочалося європейське турне голови КНР Сі Цзіньпіна. Він прибув до Франції та незабаром зустрінеться з президентом Емманюелем Макроном. Сторони обговорять широкий спектр двосторонніх та міжнародних питань, зокрема й війну в Україні.
Про прибуття Сі повідомило китайське державне телебачення. Його зустрів прем'єр-міністр Франції Габріель Атталь.
Згідно з повідомленням, китайський лідер прибув до Парижа о 15:40 за місцевим часом. Його зустріла делегація на чолі з головою уряду.
Сі Цзіньпін вже сказав, що має намір зустрітись із президентом Франції Емманюелем Макроном та обговорити двосторонні відносини, відносини Китаю з ЄС, а також міжнародні та регіональні питання. Також голова Китаю сказав, що планує працювати з Парижем стосовно вирішення проблеми війни в Україні, яку Сі досі називає "українською кризою".
За даними журналістів, у програмі візиту заплановані також і неформальні речі: зокрема, вечеря в Єлисейському палаці. Журналісти пишуть, що в меню може бути французький коньяк, щодо якого Пекін наразі проводить антидемпінгове розслідування. Поїздка Сі Цзіньпіна у Францію офіційно робиться до 60-річчя встановлення дипломатичних відносин між Китаєм та Парижем.
Зазначимо, що це буде перший візит китайського лідера до ЄС за п'ять років. Окрім Франції, яка історично відома своєю геополітичною роллю посередника між Сходом і Заходом, очільник КНР відвідає також Сербію та Угорщину. Обидві ці країни мають досить антиліберальне, антиамериканське та критичне до Заходу спрямування зовнішньої політики.
Цікаво, що Сербію Сі відвідає якраз на роковини бомбардувань НАТО 1999 року. Тоді американські війська розбомбили китайське посольство у Белграді. Загинули дипломати і журналісти. Судячи з усього, лідер КНР 25 років потому має намір показати, що Пекін нічого не забув.
Відомо, що Макрон хоче попросити Сі Цзіньпіна повпливати на російського диктатора, аби той припинив агресію проти України. Однак є певні сумніви в тому, що китайський лідер захоче це зробити. Також Китай не демонструє великої цікавості до української формули миру, яку підтримують на Заході.
Раніше ми писали, що канцлер ФРН Олаф Шольц звернувся до Сі з аналогічним проханням. Він попросив вплинути на Путіна, аби той припинив війну.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.