“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Пекін хоче скоординувати дії зі своїм стратегічним партнером напередодні візиту Сі Цзіньпіна до Франції
Міністр закордонних справ Китаю Ван Ї запросив російського колегу Сергія Лаврова відвідати Китай 8-9 квітня. Жодних подробиць щодо мети чи програми візиту Пекін не розповідає, але російське МЗС повідомляє, що предметом перемовин стане війна в Україні та ситуація в Тихоокеанському регіоні. Нещодавно в ЗМІ з’явилася інформація про широке залучення Пекіну до військового співробітництва з Кремлем, аж до передачі розвідданих та обладнання для ВПК.
Про запланований візит повідомляють на офіційному сайті МЗС Китаю. Російські чиновники регулярно здійснюють подорожі в Піднебесну, адже країни практикують «безмежну дружбу» й торік наростили торгово-економічне співробітництво до рекордних понад 240 мільярдів доларів.
«На запрошення члена Політбюро ЦК КПК, міністра закордонних справ Ван Ї міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров 8–9 квітня відвідає Китай з офіційним візитом», — ідеться в повідомленні китайського міністерства.
На сайті МЗС Росії повідомляють, що сторони «обговорять широке коло питань, пов'язаних із двостороннім співробітництвом, а також співробітництвом на міжнародній арені». Війна стане центральною темою, але говоритимуть також про ситуацію в Азійсько-тихоокеанський регіоні, співробітництво в ООН та Шанхайській організації співпраці.
Хоч Пекін декларує нейтралітет, країни наростили співробітництво у різних сферах. Китай передає Москві розвіддані, дефіцитні мікрочіпи, пальне для ракет, верстати для ВПК та низку інших критичних груп товарів. Країни також активно співпрацюють у дипломатичній війні проти Заходу.
Нещодавно Лавров заявив, що Китай має «найрозумніший план» для закінчення війни. Лідер Китаю Сі Цзіньпін відвідає Париж, де має зустрітися з президентом Франції Емануелем Макроном. Очікується, що однією з ключових тем розмови має стати російсько-українська війна. Перший закордонний візит вождя РФ Путіна після «виборів» теж має відбутися в Китай. Це відбудеться вже після перемовин лідера Піднебесної з французьким президентом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.