Країни Європи збільшать виробництво вітрової енергії, аби відмовитися від послуг рф

Читать на русском

Країна-терорист втратить ще більше потенційних прибутків

Читать на русском
Країни Європи збільшать виробництво вітрової енергії, аби відмовитися від послуг рф

Країна-терорист втратить ще більше потенційних прибутків

Європейські країни до 2030-го року планують в 7 разів збільшити виробництво вітрової енергії. Подібний крок не тільки покращить екологію, але й допоможе покращити самозабезпечення країн. Це один з основних кроків для позбуття залежності від газу з рф

Про це розповіли у Euronews. Загалом, такі зобов'язання взяли на себе Фінляндія, Швеція, Естонія, Латвія, Литва, Польща та Данія. Усі вони планують наростити потужність вітрової енергії в сім разів. Це не єдиний крок у покращенні самозабезпечення країн, але один з важливих. Таким чином, рф втратить ще більше грошей, ніж є зараз. 

Загалом зазначені країни хочуть до 2030 року збільшити виробництво цього виду енергії з 3 ГВт до 20 ГВт. Це не остаточний показник, але саме він є поки що орієнтиром. 

Заплановано, що до 1 700 нових морських вітрових турбін зможуть виробляти стільки ж енергії, скільки це роблять 20 атомних електростанцій. Ще одним плюсом через це стане покращення екологічної ситуації. 

«Ми завжди будемо під загрозою, якщо будемо залежати від викопного палива, і тому ми повинні прискорити екологічний перехід», – сказала прем’єр-міністр Данії Метте Фредеріксен.

Крім цього, прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький додав, що енергетичної трансформації не може бути без енергетичної безпеки. Він також додав, що зараз «дешевий» російський газ обходиться кров’ю українського народу. 

«Занадто довго низька ціна російського газу або дешевий російський газ, я б поставив це в лапках, була найважливішою цінністю для багатьох країн. А реальна ціна на дешевий газ сьогодні – це кров України», – сказав він.

Питання в тому, чи готові країни поставити життя людей вище за власну економію. Звичайно, переважна частина світу розуміє пріоритети та готова робити кроки для того, аби відмовитися від російських ресурсів. Проте, залишається дехто, хто не тільки не хоче зменшувати залежність від країни-терориста, але й готовий підтримувати її, аби тільки не втратити зв’язок. 

Нагадаємо, що ЄС та G-7 планують штучно обмежити ціни на російські газ і нафту. Реакція росії.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.