На додачу, за словами клієнта, банк "загубив 48 доларів"
З картки клієнта ПриватБанку при встановленому ліміті на інтернет-платежі у розмірі 1 долар двічі здійснили несанкціоноване списання коштів по 2,10 долара. Він дізнався про це випадково, коли зайшов у застосунок, щоб переглянути свої рахунки. Чоловік відразу звернувся до фінустанови з проханням змінити CVV-код або заблокувати списання.
Представники банку відповіли клієнту, що це неможливо і списання далі відбуватимуться, повідомляє Мінфін. Можна тільки заблокувати картку.
Користувач закрив картку, але тут же зіткнувся з іншою неприємністю - подвійною конвертацією. Виявилося, що у ПриватБанку залишок із валютної картки при її закритті можна переказати тільки на гривневу картку. На додачу, за словами клієнта, банк "загубив 48 доларів".
Тепер клієнт ставить під сумнів надійність коштів у банку. До недоліків фінустанови також відносить наявність обмежень у функціоналі.
У службі підтримки ПриватБанку зауважили, що списання коштів із картки без додаткового підтвердження можливе, якщо клієнт раніше ввів і зберіг дані картки на сайті та дав згоду сайту на подібні списання. У такому випадку не допоможуть вберегти кошти від шахраїв і встановлені інтернет-ліміти. Адже сайт розглядатиметься як довірений, а отже, операції не визначатимуться як ризикові.
"У клієнта пройшло списання двічі, він не підтверджує операції по картці, але раніше в нього вже була операція на тому ж сайті, в оскарженні надали відмову", - сказали у ПриватБанку.
Фінустанова також розповіла про загублені 48 доларів. Там запевняють, що кошти зарахували на картку клієнта зворотно.
Якщо ваша особиста інформація (CVV2-код, паролі, ПІН-код) стала відома третім особам, ви також можете подати заявку. Її опрацюють фахівці з безпеки та запобігання шахрайським операціям. Як подати звернення про шахрайство:
Також подати звернення про шахрайство можна за телефоном 3700, в чаті "Допомога Онлайн" або у відділенні банку. Якщо відбулося шахрайське списання коштів із вашої картки, обов’язково зверніться до підтримки банку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.