Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Сі Цзіньпін бачить Францію серйозним союзником
Президент Франції Еммануель Макрон та очільниця Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн відвідали Китай з триденним візитом. При цьому ЗМІ вже пишуть про те, що китайський лідер Сі Цзінь Пін намагається шукати у Франції підтримки для політики проти США.
Про це повідомляє видання Reuters. Журналісти звернули увагу на те, що президента Франції Еммануеля Макрона Сі Цзіньпін зустрів дуже "пишно". Зокрема, в мережі з'явилися кадри з їхньої неформальної зустрічі, яка пройшла в Гуанчжоу.
Експерти вважають, що це може свідчити про зближення Китаю з Європейським Союзом на противагу США. Справа в тому, що подібні подорожі країною з іноземними лідерами для Сі Цзіньпіна є рідким явищем. Тож, така зустріч з Еммануелем Макроном каже про те, що Китай підкреслює важливість відносин з Францією. Водночас офіційний Пекін шукає підтримки в Європі проти політики США, яку сам Цзіньпін називає "всебічним стримуванням Китаю".
На думку експертів, таке ставлення китайського лідера до Еммануеля Макрона – важливий дипломатичний крок. Адже Китай таким чином намагається знайти нових союзників, щоб вирватися зі стримування з боку Сполучених Штатів Америки. Крім того, важливо враховувати, що через розбіжності США та Китаю у питаннях Тайваню, війни рф проти України США також запроваджувало обмеження на експорт технологій. Саме тому Пекіну потрібен союзник в Європейському Союзі.
"У цьому сенсі Макрон є, мабуть, найважливішим партнером Пекіна в Європі", – вважають аналітики.
Слід зазначити, що сам Еммануель Макрон під час візиту до Пекіна заявив, що Китай може зіграти важливу роль щодо війни в Україні. Французький лідер висловив сподівання, що Китай може "повернути росію до тями та всіх за стіл переговорів".
Китайський лідер Сі Цзіньпін заявив, що він готовий зателефонувати президенту України Володимиру Зеленському. Повідомляється, що це станеться у "відповідний час". Проте точної дати таких переговорів поки що не називають.
Також китайський лідер висловився щодо застосування ядерної зброї під час війни росії проти України. Сі Цзіньпін заявив, що Китай вважає це неприпустимим і закликає всю світову спільноту до стриманості.
Нагадаємо, що після Еммануеля Макрона до Китаю поїде Верховний представник Європейського Союзу Жозеп Боррель.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.