Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Однією з головних тем переговорів під час поїздки Макрона до Китаю є війна росії проти України
Президент Франції Еммануель Макрон розраховує, що лідер Китаю Сі Цзіньпін допоможе у врегулюванні війни росії проти України. Він переконаний, що Пекін поверне сторони за стіл переговорів.
Про це пише The Guardian. За словами Макрона, Китай відіграє важливу роль у розбудові миру.
"Я переконаний, що Китай відіграє важливу роль у розбудові миру. Це те, що я приїхав обговорити, щоб рухатися далі", - заявив Макрон.
Під час офіційної зустрічі Макрона та Сі Цзіньпіна у Пекіні лідер Франції прокоментував війну в Україні. На його думку, Китай може вплинути на росію та допомогти відновленню переговорів.
"Я знаю, що можу розраховувати на те, що ви повернете росію до тями та всіх за стіл переговорів", - сказав Макрон.
У Кремлі вже відреагували на цю заяву: "Китай має посередницький потенціал, але у випадку з Україною ситуація поки складна". Про це заявив прессекретар російського диктатора Дмитро Пєсков. Після переговорів вони проведуть пресконференцію, а потім до Сі Цзіньпіна і Макрона приєднається голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.
1 квітня глава держави Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Макроном. Вона тривала годину. Вони обговорили оборонну взаємодію України та Франції. Глава держави детально поінформував Макрона про ситуацію на фронті. Сторони зупинилися на подальших кроках з реалізації української формули миру, а також скоординували дії в контексті найближчих міжнародних заходів.
Раніше ми писали, що Макрон, перебуваючи в Пекіні з триденним візитом сказав, що кожен, хто допомагає путіну у війні є співучасником. Крім того, Китай офіційно заявив, що ніколи не був на боці росії щодо війни з Україною.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.