Як приготувати смачнючий сендвіч з червоною рибою та гарячий бутерброд
Рецепти сендвічів до сніданку сподобаються всім, хто любить швидкі поживні перекуси та вуличну їжу. Готувати їх простіше-простого. А щоб ваші бутерброди вийшли особливо апетитними, Інформатор вже має для вас на готові кулінарні поради.
4 вересня народилась українська фехтувальниця на шаблях, шестиразова чемпіонка світу Ольга Харлан. Цього літа українка Харлан перемогла росіянку Анну Смірнову, що виступала під нейтральним прапором, у поєдинку на чемпіонаті світу.
Після виступу українка відмовилась потиснути опонентці руку. За це Харлан дискваліфікували, однак в серцях українців спортсменка посіла особливе місце!
Ольга - топова спортсменка, яка має особливий раціон та утримується від вживання їжі пізно ввечері й вночі. На відміну від своїх близьких! Так, одного разу дівчина запостила в Instagram історію про те, як її хлопець їсть сендвіч о 1:00 ночі.
Інформатор розповість, як приготувати сирний гарячий бутерброд та дієтичний сендвіч з червоною рибою, однак не радить їсти вночі та навіть після 21:00.
Спершу підсолюємо і перчимо 2 яйця та взбиваємо виделкою. Томати й шинку нарізаємо кільцями та шматочками.
Яйця виливаємо на гарячу сковороду з олією та кладемо 2 скибки хліба (хліб перед тим треба обваляти в яйці з двох сторін). Обсмажуємо з обох сторін.
Яйце по краях загортаємо всередину, кладемо шинку й томати, накриваємо іншим обсмаженим шматочком хліба та розрізаємо шматки навскіс. Бутерброди готові!
"Фету" треба розім’яти виделкою та намазати товстим шаром на скибочки хліба. Слід поперчити кожну канапку. Далі можна покласти листя салату.
Лосось нарізаємо невеликими шматочками. Розкладаємо рибу на половину скибочок хліба поверх салату. Вичавлюємо сік лимона на рибу.
Накриваємо іншими скибочками хліба, злегка притискаємо і розрізаємо навпіл навскіс.
Порада від Інформатора: врахуйте, щоб бутерброди були соковитішими та просочилися яскравим смаком, хліб до приготування окроплюється розсолом з-під сиру "Фета". А філе якісної слабосоленої червоної риби має ніжно-рожевий відтінок, у вакуумній упаковці відсутня рідина.
Крім того, їсте сендвіч слід одразу, щойно його приготували, аби хліб не підсихав, овочі не в'яли та не стікали, а сир не вихолов, якщо бутерброд гарячий. Смачного!
Довідка. Сендвіч названий на честь англійського графа, що жив у XVIII столітті. Аристократ був картярем та вживав ростбіф, не відволікаючись від карт. Для цього - аби не забруднити руки - він попросив кухарів накрити м'ясо хлібом. Ця ідея швидко розійшлась Європою, а згодом і світом!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.