RU
Головна
Світ
13:49, 6 Вересня
Информатор UA

Интро

До Ізраїлю дозволили в'їжджати організованим групам туристів. Усі, хто прибуває, повинні бути вакциновані від коронавірусу. Про це повідомляє Times of Israel,передає Інформатор . Міністерство туризму заявило, що перезапустить програму з надання доступу туристичним групам з деяких країн через зниження кількості щоденних випадків коронавірусу. Згідно з програмою пускатимуть групи туристів, у складі яких від 5 до 30 осіб. Прибулі туристи повинні бути повністю вакциновані. Також їм потрібно надати негативний тест на COVID-19 і пройти тестування на антитіла після прибуття, щоб пропустити обов'язковий період карантину. Нагадаємо, в Ізраїлі будуть вводити четверту дозу вакцини від коронавірусу.Крім того, Туреччина запроваджує обмеження для невакцинованих від COVID-19 туристів. Також Інформатор писав, як отримати і скільки буде діяти сертифікат про COVID-вакцинації в Україні . Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Ізраїль дозволив в'їзд для туристичних груп

Читать на русском
Ізраїль дозволив в'їзд для туристичних груп

Туристам з країн червоної зони в'їзд як і раніше буде заборонений

До Ізраїлю дозволили в'їжджати організованим групам туристів. Усі, хто прибуває, повинні бути вакциновані від коронавірусу.

Про це повідомляє Times of Israel,передає Інформатор .

Міністерство туризму заявило, що перезапустить програму з надання доступу туристичним групам з деяких країн через зниження кількості щоденних випадків коронавірусу. Згідно з програмою пускатимуть групи туристів, у складі яких від 5 до 30 осіб.

Прибулі туристи повинні бути повністю вакциновані. Також їм потрібно надати негативний тест на COVID-19 і пройти тестування на антитіла після прибуття, щоб пропустити обов'язковий період карантину.

Нагадаємо, в Ізраїлі будуть вводити четверту дозу вакцини від коронавірусу.Крім того, Туреччина запроваджує обмеження для невакцинованих від COVID-19 туристів.

Також Інформатор писав, як отримати і скільки буде діяти сертифікат про COVID-вакцинації в Україні .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.