“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Посольство України подякувало ізраїльському уряду та народу за підтримку у важкі часи для обох держав
Українські біженці зможуть легально перебувати на території Ізраїлю до кінця 2024 року. Відповідне рішення ухвалив ізраїльський уряд. Українське посольство подякувало Ізраїлю за "особливу щедрість" у "складні" для нього часи.
Посол в Ізраїлі Євген Корнійчук запевнив, що українська сторона "високо цінує це рішення". Також він наголосив, що український та ізраїльський народи "разом переживають найважчі часи". Про це йдеться у пості дипломатичного представництва у Facebook від 10 січня.
"Ми схвалюємо поточне рішення уряду Ізраїлю продовжити дозвіл на легальне перебування громадян України в Ізраїлі до кінця 2024 року! Це рішення є особливо щедрим у ці складні для Держави Ізраїль часи", - йдеться у повідомленні.
Посол Корнійчук зазначив, що навіть у такі складні часи Україна "відчуває підтримку ізраїльського народу". Він зазначив, що українці "високо цінують це рішення".
Відомо, що уряд Норвегії змінює соціальні умови для українських біженців з тимчасовим захистом. Зокрема, будуть нові вимоги до надання житла, обмеження розселень у готелях, зниження дитячої допомоги, обмеження до вільних поїздок в Україну. Це країна робить для того, щоб зменшити потік українських біженців.
Тим часом уряд Чехії планує надавати виплати українським біженцям в обмін на повернення в Україну. Урядові європейської держави ще належить визначити розмір цієї грошової підтримки. Звернутися за нею можна буде лише один раз. Також в плани Чехії входить переведення українських біженців на загальну систему підтримки у першій половині 2025-го року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.