"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Набільше біженців з України прийняли Німеччина, Польща та Чехія. На ці три країни припадає 60% шукачів захисту від війни
Кількість українських біженців в ЄС у жовтні цього року зросла на більше ніж 50 тисяч осіб. На кінець жовтня статус тимчасового захисту в країнах блоку мали 4 млн 238,01 тис. громадян України, які залишили країну внаслідок російського повномасштабного вторгнення. Набільше українців знайшло притулок у Німеччині.
Загалом біженців з України більшало в усіх країнах ЄС, окрім Данії. Там кількість шукачів захисту зменшилася на 4,5% або на 1700 осіб. Про це свідчать дані Євростату.
"Найбільше абсолютне зростання спостерігалося в Німеччині (+20 465; +1,7%), Чехії (+6 490; +1,8%) і Нідерландах (+4 005; +3,0%)", - йдеться у повідомленні.
Так, у жовтні приріст становив 1,2%, або 51,8 тис. осіб, порівняно з 0,8% у вересні, 1% у серпні, по 1,1% у липні та червні і 1,4-1,3% у травні та квітні. Протягом усього цього часу найбільший приріст спостерігався в Німеччині - понад 150 тис. осіб. За нею йде Чехія - 53,8 тис. осіб.
Станом на кінець жовтня Німеччина прийняла 1 млн 215,37 тис. осіб або 28,7% від загальної кількості. Польща прийняла 960,62 тис. осіб - 22,7%. Чехія - 364,45 тис. осіб, 8,6%. Ці три країни прийняли 60,0% шукачів захисту з України.
Наприкінці вересня Державна міграційна служба закликала країни, куди після початку повномасштабного вторгнення рф виїхали мільйони українців, не створювати для них програми інтеграції. Адже з кожним продовженням тимчасового захисту з'являється великий ризик того, що українські сім'ї адаптуються до нового життя та не повернуться в Україну.
Однак попри це країни ЄС приймають рішення щодо інтеграції українських біженців. Зокрема, швейцарська рада визначила, що до кінця 2024 року в країні мають бути працевлаштовані 40% українських шукачів захисту, які є працездатними.
Норвегія також реформує свою програму прийому громадян України для більш ефективної адаптації на працевлаштування. В контексті цих програм, українці отримають можливість відвідувати заняття, спрямовані на працевлаштування, зі стипендією в розмірі приблизно 1400 євро на місяць, причому продовження навчання буде можливим тільки при наявності роботи або досвіду роботи.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.