"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Варіантів космічного поховання існує як мінімум три.
В США популярності набує космічне поховання. Це означає, що люди вказують у заповіті, що хочуть, аби їхній прах вилетів у космос. Подібними речами з початку 90-х років займається приватна космічна компанія Space Services Inc.
Її "дочка", космічна поховальна фірма Celestis, запускає останки своїх клієнтів з космічними рейсами. Запуск останків у космос включає панахиду та екскурсію місцем запуску, а також урочистий обід.
Цей варіант плховання доступний людству з 1994 року. Процедура запуску кремованих людських останків в космос відома як космічне поховання. Варіантів космічного поховання, своєю чергою, існує кілька, пише Iflscience.
Прах можуть залишити на навколоземній орбіті, відправити в глибокий космос або ж залишити на Місяці. Часто учасники проєкту обирають саме останній варіант. Відправляючи власний ДНК на супутник Землі, вони сподіваються, що одного разу прибульці створять армію їхніх клонів.
Нішель Ніколс, яка померла минулого року на 90-у році життя й зіграла лейтенанта Ухуру в "Зоряному шляху", "серед тих, хто вибрав космічне поховання, разом із творцем серіалу Джином Родденберрі та астронавтом Л. Гордоном Купером.
Ті, хто обрав для себе космічне поховання, окреслили власні причини для цього, починаючи від страху перед темрявою, пов’язаною з похованнями, й закінчуючи любов’ю до невідомого.
Особлива відповідь надійшла від професора фізики Кеннета Ома, який планує відправити свою ДНК на південний полюс Місяця, так би мовити, для практичних цілей. Він сказав New York Times, що робить це, аби інопланетні цивілізації знайшли його ДНК через 30-40 тисяч років та використали її "для чогось захоплюючого". Крім того, це, на думку вченого, надасть можливість його рідним частіше згадувати померлого, дивлячись на Місяць.
Ом припустив, що інопланетяни можуть розмістити його клонів в міжгалактичному зоопарку, або ж розподілити їх по всьому Всесвіту. Мабуть, приємно мати не зовсім серйозну мрію :)
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.