Головна
Світ
15:37, 28 Березня
Информатор UA

Интро

Програма доступу до вакцин COVAX очікує повне відновлення постачання препарату AstraZeneca вже у травні. Йдеться про вакцину від COVID-19, яку виробляють Інститут сироватки Індії.Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Reuters .«Очікується, що постачання вакцини SII / AstraZeneca відновиться знову до травня, а договірні поставки досягнуть повного розподілу приблизно в той же період, після чого прискоряться», - заявили в ЮНІСЕФ.У ЮНІСЕФ вказали, що в рамках програми COVAX ведуться переговори з Нью-Делі для забезпечення «деяких поставок» і у квітні. Всього COVAX повинна була отримати 90 мільйонів доз в березні і квітні, але поставлено було близько 28 мільйонів.Як раніше повідомляв Інформатор, кампанія з вакцинації в Україні стартувала 24 лютого. Щеплення роблять препаратом CoviShield, який був вироблений в Індії за ліцензією компанії AstraZeneca .Міністр охорони здоров'я Максим Степанов зазначив, що Україна очікує з Індії COVID-вакцини AstraZeneca,які вже використовують для щеплень. Всього найближчим часом повинні поставити ще 1,5 мільйона доз. При цьому він зазначив, що терміни поставок зриваються.Пізніше стало відомо, що Індія на час призупинила експорт вакцини AstraZeneca,виробленої Індійським інститутом сироватки. Цей крок вплине на процедуру обміну вакцинами через механізм COVAX.

Індія може відновити постачання COVID-вакцини в травні - ЮНІСЕФ

Читать на русском

В рамках програми COVAX ведуться переговори про постачання в квітні

Читать на русском
Індія може відновити постачання COVID-вакцини в травні - ЮНІСЕФ

В рамках програми COVAX ведуться переговори про постачання в квітні

Програма доступу до вакцин COVAX очікує повне відновлення постачання препарату AstraZeneca вже у травні. Йдеться про вакцину від COVID-19, яку виробляють Інститут сироватки Індії.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Reuters .

«Очікується, що постачання вакцини SII / AstraZeneca відновиться знову до травня, а договірні поставки досягнуть повного розподілу приблизно в той же період, після чого прискоряться», - заявили в ЮНІСЕФ.

У ЮНІСЕФ вказали, що в рамках програми COVAX ведуться переговори з Нью-Делі для забезпечення «деяких поставок» і у квітні. Всього COVAX повинна була отримати 90 мільйонів доз в березні і квітні, але поставлено було близько 28 мільйонів.

Як раніше повідомляв Інформатор, кампанія з вакцинації в Україні стартувала 24 лютого. Щеплення роблять препаратом CoviShield, який був вироблений в Індії за ліцензією компанії AstraZeneca .

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов зазначив, що Україна очікує з Індії COVID-вакцини AstraZeneca,які вже використовують для щеплень. Всього найближчим часом повинні поставити ще 1,5 мільйона доз. При цьому він зазначив, що терміни поставок зриваються.

Пізніше стало відомо, що Індія на час призупинила експорт вакцини AstraZeneca,виробленої Індійським інститутом сироватки. Цей крок вплине на процедуру обміну вакцинами через механізм COVAX.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.