Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Аграрії вимагають послаблення «зеленого законодавства» та ускладнення імпорту сільськогосподарської продукції з-поза меж ЄС
Хорватські фермери вимагають послаблення вимог ЄС щодо дотримання екологічного законодавства в сільському господарстві. Вони також проти лібералізації торгівлі з країнами Південної Америки (МЕРКСУР), що створить для європейських аграріїв нестерпні умови для конкуренції. Хорвати погрожують приєднатися до протесту, який вирує по всій Європі.
Як повідомляє Euractiv, остаточне рішення має бути прийняте Радою директорів Хорватської сільськогосподарської палати (ХСП) на початку наступного тижня. Очільник організації Младен Якоповіч розповів, що під час низки засідань кількох галузевих комітетів ХСП учасники висловили бажання приєднатися до загальноєвропейських протестів.
«Ми вважаємо, що вимоги, які обговорюються на протестах у ЄС, є чимось, із чим ми згодні, і вони стосуються проблем, з якими стикається весь ЄС», — сказав він.
Фермери протестують по всій Європи, починаючи від Франції й закінчуючи Румунією. Деякі, як то поляки чи угорці, використовують для тиску на уряд блокування кордону з Україною. Натомість, до прикладу, німецькі аграрії блокують дороги у своїй країні. Через це низка національних урядів шукає можливості для поступок.
Однією з головних причин став «Зелений курс» Євросоюзу. ЄС вимагає від фермерів скорочення на 50 % використання пестицидів та гербіцидів до 2030 року. Уже діють заборони, які суттєво ускладнюють конкуренцію, адже іноземні конкуренти, у тому числі українські виробники, таких обмежень не мають. Через це вони можуть встановлювати значно нижчі ціни на свою продукцію.
Крім того, величина фермерських наділів у ЄС відносно невелика. У порівнянні з ними українські агрохолдинги та латиноамериканські латифундії мають переваги, як великі виробництва.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.