Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Румунські фермери поновили протест у Сіреті, почали страйкувати у Вікову-де-Сус, не пропускаючи вантажні автомобілі
У понеділок, 15 січня, румунські фермери поновили блокування руху вантажних автомобілів на напрямку пункту пропуску Сірет - Порубне та вийшли на протест ще в одному - Вікову-де-Сус, який веде до українського Красноїльська. Фури стоять у чергах і не рухаються. Пасажирські автобуси й легковики мітингарі пропускають.
Про це повідомляє Державна прикордонна служба України у Telegram. Блокада почалась опівдні.
"Близько 12.00 фермери поновили блокування руху вантажних автомобілів на напрямку пункту пропуску Сірет, який знаходиться навпроти українського пункту пропуску Порубне. Також почалося блокування румунського пункту пропуску Вікову-де-Сус, що навпроти українського – Красноїльськ", - йдеться у повідомленні.
В ДПСУ інформують, що інші види транспорту, а також пішоходи в обох пунктах пропуску оформлюються встановленим порядком. Як на в’їзд, так і на виїзд з України проблем для них немає.
13 січня румунські фермери заблокували пункт пропуску "Сірет - Порубне". Вони не впускають вантажні автомобілі. Натомість всі інші транспорті засоби, а також пішоходи можуть перетинати кордон без проблем. Але, попротестувавши кілька годин, до вечора мітингарі розійшлись по домівках і розблокували кордон. Фури змогли проїхати вільно до українського пункту Порубне, а також рухатися у зворотному напрямку до Румунії.
Проте наступного дня, у неділю 14 січня, близько 14.00 блокування кордону поновили. Відомо, що фермери та аграрії вимагають від румунського уряду підтримки їхнього бізнесу. Страйкарі кажуть, що потерпають від високого рівня інфляції та зростання цін на енергоносії, тому хочуть компенсації або пільг.
До слова, польські фермери, які також висували уряду різні вимоги, блокування кордону припинили ще 6 січня. З ними вдалося домовитись. Влада Польщі провела зустріч з організаторами мітингів, на якій показали документ, в якому йшлося про зобовʼязання виконати всі три вимоги фермерів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.