Любов — не завжди про гучні слова. Іноді вона ховається в «доброго ранку», у спільній музиці та тиші. У моментах, коли поруч «твоя» людина — і цього достатньо. «НА БЗ» — саме про такий стан.
За його словами, були проблеми з проходженням захисту "Челсі"
Головний тренер "Манчестер Сіті" Хосеп Гвардіола розповів, чому його команді не вдалося обіграти "Челсі" (0-1) у фіналі Ліги чемпіонів. За його словами, були проблеми з проходженням захисту "синіх".
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт УЄФА .
"Я зробив усе можливе в плані вибору складу. Спробував обрати кращий варіант, щоб виграти. Ми щосили намагалися зламати лінії суперника в першому таймі. Друга половина була набагато кращою.
Проти оборонної структури "Челсі" грати було непросто. В нас були проблеми з довгими забросами та іншими м'ячами. В такий момент потрібно натхнення. Хотів би сказати, що позаду винятковий сезон для нас. На жаль, ми не виграли. Намагалися, але не змогли. Будемо працювати більш старанно", - повідомив він.
Нагадаємо, український 24-річний захисник "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко став третім українцем, що грав у фіналах Ліги чемпіонів. Про події у фінальному матчі Ліги чемпіонів в деталях розповідав Інформатор.
Також ми писали, що після фіналу Ліги чемпіонів Зінченко плакав більше всіх. Все через те, що він допустив результативну помилку .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут .