«Ця пісня для мене — історія про щось дуже особисте, навіть інтимне. «Нас нема» — це не про втрату, а про втечу в свій окремий світ, де є тільки двоє. Це про тишу, яка часом голосніша за будь-які слова, про той момент, коли весь світ зникає, і залишається лише тепло дотику та глибина погляду".
Представники ТЦК можуть вручати повістки у будь-якому громадському місці
В Україні під час дії воєнного стану військовозобов'язаним чоловікам вручати повістки можуть у будь-якому громадському місці, навіть на пляжі. І не варто це сприймати як покарання.
Про це, 17 травня, сказала керівниця пресцентру Сил охорони та оборони Півдня Наталя Гуменюк, у коментарі "Суспільному". Вона зазначила, що повідомлення про необхідність прибуття у ТЦК та СП вручають у тих місцях, де є військовозобов'язані громадяни.
"Вручення повісток допускається в будь-яких місцях. Тобто громадські місця, відкриті для загального відвідування, можуть бути такими, де проводиться оповіщення громадян. Абсолютно не виключено, що і там також", – пояснила Гуменюк.
В Україні воєнний стан подовжили до 18 серпня 2023 року. Також продовжили і мобілізацію військовозобов'язаних громадян, адже потрібно проводити ротацію. Вручати повістки можуть уповноважені представники ТЦК на вулицях, блокпостах, закладах харчування, магазинах і навіть на роботі. Це цілком законно.
Відмовитись від отримання повістки громадяни можуть, але натомість отримають штраф. Проте є випадки коли це можна зробити й без шкоди для сімейного бюджету. Наприклад, якщо дані дописувалася у частково заповнений бланк, або якщо в повістці вказані неправильні дані отримувача.
Також Інформатор писав, чи буде в Україні демобілізація у разі затяжної війни. Ще говорили коли повістки з'являться у застосунку "Дія".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.