«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Доступ до майданчиків для гри в петанк є абсолютно безкоштовним
У середу, 24 травня, у Європейський День парків, у трьох столичних парках з'явилися майданчики для гри в петанк. Участь у відкритті одного з них взяв Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен.
Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.
“Київ продовжує докладати максимум зусиль для того, щоб усі наші зелені зони були доглянутими та радували киян і гостей міста. Війна не повинна нас зупиняти в роботі на відбудову й покращення нашого міста. Одна з ініціатив, яку ми впроваджуємо у цьому напрямі, – відкриття у київських парках майданчиків для гри в петанк. Це традиційний французький спорт, який чудово підходить для сімейного дозвілля, адже грати у нього можуть усі, незалежно від віку”, - йдеться в повідомленні.
Посол Франції Етьєн де Понсен відзначив, що українська столиця не припиняє свій розвиток, і він може це впевнено засвідчити. Той факт, що у Києві проводять подібний захід є сигналом для агресора про те, що кияни не зупиняються і йому не зламати дух людей. Із перших днів війни Франція залишається пліч-о-пліч із українським народом.
Майданчики для гри в петанк з’явились у таких районах:
Повідомляється, що доступ до майданчиків є безкоштовним, окрім цього кожен охочий зіграти у гру може звернутися до відповідальної особи, контакти якої будуть зазначені на стенді біля майданчика, та отримати необхідне спорядження для гри під заставу.
Петанк – популярна в Європі гра з простими правилами: стоячи всередині кола, кинути металеві кулі якомога ближче до маленької дерев'яної кулі (кошонет або поросятко), набравши більше очок за команду суперників. У своїй сучасній формі гра виникла в 1907 році у Провансі, на півдні Франції.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.