Добре прислуговувати Путіну: правляча партія Грузії зашкварилася з новою рекламою

У Тбілісі та інших грузинських містах з'явилися білборди з кадрами руйнувань в Україні, що завдала Росія, автори цих "шедеврів" - проросійські політики Грузії

Грузія
У Грузії наближаються парламентські вибори, з'являється передвиборча агітація

Проросійська керівна партія Грузії "Грузинська мрія" вирішила пропіаритися на темі війни в Україні у рамках своєї передвиборчої агітації. Політики виготовили банери, де поруч розмістили фото завданих Росією руйнувань в Україні та, на контрасті - "нормальне життя" у Грузії. "Прикрасили" це все гаслом "Вибери мир".

Про це повідомляють грузинські ЗМІ. Зазначається, що такі білборди почали використовувати з 26 вересня у Тбілісі та інших містах. Це серія однотипних плакатів та відеоролик, де кадрам руйнувань в Україні протиставляють цілі грузинські міста, фонтани й нові автобуси.

Telegram oembed: https://t.me/u_now/141465

Підписи на банерах закликають виборців "обирати мир" та "сказати ні війні". На нову кампанію "Грузинської мрії" вже відреагувала президентка Саломе Зурабішвілі.

"Я ніколи не бачила нічого настільки ганебного, такого образливого для нашої культури, традицій, історії та віри… Яке це нікчемство, вивішувати для свого народу плакат, виготовлених у "кузнях КГБ", без гідності й сорому", - обурилася Зурабішвілі.

До слова, парламентські вибори у Грузії пройдуть 26 жовтня і вперше - без мажоритарної системи. Це збільшує шанси опозиції на успіх.

Згубний вплив Росії на Грузію

Наприкінці травня парламент Грузії остаточно проголосував за законопроєкт про "іноагентів", подолавши вето президентки Саломе Зурабішвілі. Цей документ є калькою сумновідомого російського закону "про іноагентів". Він ставить вільні медіа під контроль влади й дає можливість зруйнувати свободу слова.

Через цей закон навіть призупинено процес вступу Грузії до Європейського союзу. А ще ЄС вирішив заморозити 30 млн євро, які виділили на підтримку грузинської сфери оборони. США ввели проти низки грузинських чиновників санкції.

Проти прийняття цього закону намагалась протистояти й опозиція Грузії. На площі виходили протестувальники, але почуті не були. Варто зазначити, що цей документ вимагає від організацій, які отримують понад 20% свого фінансування з-за кордону, зареєструватися як агент іноземного впливу, та подавати декларації про доходи й витрати.

А нещодавно стало відомо, що Європейський Союз розглядає можливість призупинення дії безвізового режиму для громадян Грузії. Все через серйозний розрив у відносинах між Брюсселем і Тбілісі, пов'язаний з антидемократичними діями влади країни та її антизахідною риторикою.

17 вересня парламент Грузії у третьому читанні схвалив законопроєкт, що обмежує права ЛГБТ. Зокрема, документ забороняє одностатеві союзи, зміна статі та "ЛГБТ-пропаганду". Ідентичний закон раніше ухвалили в Росії.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube