Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Мінцифри представляє на Дія.Освіта освітній серіал для людей елегантного віку
Новий освітній серіал на Дія.Освіта допоможе людям старшого віку розвинути базові цифрові навички. Курс містить 10 серій, під час яких онуки розповідають старшим родичам, як встановити месенджери на смартфон, користуватися пошуковиками, записатися до лікаря, поповнити мобільний рахунок та користуватися хабами цифрової освіти Дія.Освіта.
Приєднатися до навчанням можна за посиланням.
«За результатами дослідження 2021 року, в Україні 44% людей віком від 18 до 70 хотіли б підвищити свій рівень цифрових навичок. Це означає, що використання цифрових технологій у повсякденному житті є важливим, зокрема, для аудиторії людей елегантного віку. Щоб успішно подолати цифровий розрив, ми повинні не лише сприяти активному залученню людей старшого віку в цифровий простір, а й забезпечити їм доступ до якісних навчальних програм. Новий освітній серіал на Дія.Освіта допоможе відповісти на найпоширеніші запити та розібратися в ситуаціях, з якими часто стикаються люди елегантного віку», — зазначила заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.
Після проходження курсу учасники отримають 0,2 бала ЄКТС (Європейської кредитно-трансферної системи). Освітній серіал може бути актуальним для державних службовців, які за рік мають накопичити 1,0 бала.
Заступник Постійного представника Програми розвитку ООН в Україні Христофорос Політіс наголосив, що важливо скорочувати цифровий розрив у країні, щоб результати цифровізації були доступні для всіх громадян.
Президентка ВГО «Українська бібліотечна асоціація» Оксана Бруй упевнена, що новий серіал буде також корисним для бібліотекарів-консультантів у Хабах цифрової освіти, які зможуть якісніше надавати допомогу та реагувати на звернення відвідувачів.
«Люди, старші ніж 60 років, є основною аудиторією, яка звертається до бібліотечних хабів цифрової освіти. Запити на підвищення цифрових навичок дуже різні — від користування смартфоном, основними його застосунками та звичайного пошуку в інтернеті до опанування графічних програм. Значний попит має консультування щодо державних цифрових послуг у застосунку Дія. Новий освітній серіал на Дія.Освіта допоможе і людям поважного віку опанувати нові цифрові інструменти, щоб підвищити якість життя, і бібліотекарям-консультантам у Хабах цифрової освіти, щоб удосконалити навчальні програми та консультації для тих, хто звертається по допомогу», - зазначила Оксана Бруй.
Освітній серіал створено Міністерством цифрової трансформації України за підтримки проекту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проект підтримки Дія), який ПРООН в Україні реалізує за фінансової підтримки Швеції, для платформи Дія.Освіта.
Як раніше повідомляв Інформатор, за перші дні після запуску освітнього проєкту українці визначилися з освітніми вподобаннями. У першу п’ятірку ввійшли курси з навчання на UX/UI-дизайнера, мобільного фотографа та баристу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.