"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
За перші дні після запуску освітнього проєкту українці визначилися з освітніми вподобаннями. У першу п’ятірку ввійшли курси з навчання на UX/UI-дизайнера, мобільного фотографа та баристу
Лише за кілька днів роботи платформу Дія.Освіта відвідали 35 тисяч українців. Вони почали переглядати освітні серіали та склали рейтинг найпопулярніших спеціальностей.
Про це повідомили у сервісі державних послуг "Дія".
На 22 травня 2023 року найпопулярніші курси на Дія.Освіта були такі:
«Дія.Освіта — це платформа актуальних знань та навичок, яка допоможе зробити крок назустріч новій спеціальності, - нагадали в міністерстві цифрової трансформації. - Проходьте тест з профорієнтації, навчайтеся під час перегляду цікавих серіалів, випробовуйте знання в симуляторі, отримуйте сертифікат та підшукуйте вакансію у своєму регіоні».
Відомо, що всі курси можна проходити безоплатно.
Освітня платформа – це оновлена версія Дія.Цифрова освіта, яку запустили у 2020 році. Свої навички можна спробувати в онлайн-симуляторі. По завершенню курсів є можливість підшукати роботу у своєму регіоні.
«Це дає можливість зануритися у типовий день у певній професії, зрозуміти неочевидні ситуації та виклики, а відтак покращити свої навички та знання перед працевлаштуванням», - йдеться у матеріалі на сайті «Детектор. Медіа».
Кожен може підібрати відео під свої потреби й таким чином створити унікальний освітній серіал.
«Для цього необхідно обрати професійний напрямок або кілька та набір ключових видів робіт, яких прагне навчитися людина», - такий алгоритм взаємодії пропонують користувачам.
Інформатор писав, з чого складається повний цикл навчання на платформі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.