"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
За перші дні після запуску освітнього проєкту українці визначилися з освітніми вподобаннями. У першу п’ятірку ввійшли курси з навчання на UX/UI-дизайнера, мобільного фотографа та баристу
Лише за кілька днів роботи платформу Дія.Освіта відвідали 35 тисяч українців. Вони почали переглядати освітні серіали та склали рейтинг найпопулярніших спеціальностей.
Про це повідомили у сервісі державних послуг "Дія".
На 22 травня 2023 року найпопулярніші курси на Дія.Освіта були такі:
«Дія.Освіта — це платформа актуальних знань та навичок, яка допоможе зробити крок назустріч новій спеціальності, - нагадали в міністерстві цифрової трансформації. - Проходьте тест з профорієнтації, навчайтеся під час перегляду цікавих серіалів, випробовуйте знання в симуляторі, отримуйте сертифікат та підшукуйте вакансію у своєму регіоні».
Відомо, що всі курси можна проходити безоплатно.
Освітня платформа – це оновлена версія Дія.Цифрова освіта, яку запустили у 2020 році. Свої навички можна спробувати в онлайн-симуляторі. По завершенню курсів є можливість підшукати роботу у своєму регіоні.
«Це дає можливість зануритися у типовий день у певній професії, зрозуміти неочевидні ситуації та виклики, а відтак покращити свої навички та знання перед працевлаштуванням», - йдеться у матеріалі на сайті «Детектор. Медіа».
Кожен може підібрати відео під свої потреби й таким чином створити унікальний освітній серіал.
«Для цього необхідно обрати професійний напрямок або кілька та набір ключових видів робіт, яких прагне навчитися людина», - такий алгоритм взаємодії пропонують користувачам.
Інформатор писав, з чого складається повний цикл навчання на платформі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.