"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Підозрюваний чоловік вже затриманий
У вівторок, 19 вересня, працівники ДБР у взаємодії з СБУ повідомили про підозру ще одному фігуранту у справі роботи детективного агентства. За даними силовиків, структура торгувала інформацією з державних баз даних. Клієнти агенства "цікавились" особистими даними міністрів Кабінету міністрів України.
Про чергову підозру у справі детективної агенції повідомила пресслужба Державного бюро розслідувань. Підозрюваний чоловік вже затриманий.
Зокрема, відомо, що працівники ДБР встановили ще одного фігуранта справи детективної агенції. Ним виявився також колишній працівник правоохоронної структури. Він був знайомий з обома учасниками схеми продажу даних.
Чоловік виступав посередником між засновником агенції та чинним правоохоронцем. За словами ДБР, він спонукав останнього до активізації "вигідного співробітництва".
Експравоохоронцю повідомили про підозру у підбурюванні до несанкціонованого доступу та поширення інформації з обмеженим доступом. Це статті ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 362, ч. 2 ст. 361-2 КК України. Санкція передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до шести років. Процесуальне керівництво здійснює Київська обласна прокуратура.
У понеділок, 11 вересня, ДБР викрило роботу приватної агенції з надання детективних послуг. Про підозру повідомили колишньому правоохоронцю, який заснував структуру після звільнення у запас та чинному правоохоронцю.
Чоловік безпосередньо діставав інформацію з державних баз даних. ДБР стверджує, що через чати та групи у месенджерах зловмисники знаходили клієнтів, які були готові платити за приватну інформацію.
Зокрема, продавали адреси проживання, номера автомобілів і мобільних телефонів громадян. У продажі також були відомості про перетин державного кордону.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.