"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Правоохоронці встановили, що під час перебування в СІЗО та перевезення підозрюваного до суду відповідальні посадовці ДУ «Київський слідчий ізолятора» та Нацгвардії не проводили його особистий обшук та не перевіряли речі
Під час вибухів у Шевченківському районному суді Києва 5 липня загинув підозрюваний, а кілька поліцейських були поранені. Унаслідок службової недбалості п’ятьох правоохоронців підозрюваний зумів спланувати та втілити свій зловісний план. Усім правоохоронцям повідомлено про підозру.
Як повідомили представники ДБР, підсудний тривалий час готувався до втечі. Його спільники передавали йому вибухівку невеликими частинами під виглядом ліків.
Чоловік самостійно виготовив так званий "пояс шахіда" та кілька саморобних вибухових пристроїв. Він планував підірвати їх у приміщенні суду та втекти, використовуючи для цього паніку.
Правоохоронці встановили, що під час перебування в СІЗО та перевезення підозрюваного до суду відповідальні посадовці "Київського слідчого ізолятора" та нацгвардійці не проводили його особистий обшук та не перевіряли речі.
Як повідомили у ДБР, зараз п’ять правоохоронців підозрюються у службовій недбалості:
У Шевченківському районному суді Києва 5 липня пролунав вибух. Під час конвоювання підсудного Ігоря Гуменюка з зали судових засідань він підірвав вибуховий пристрій. Внаслідок вибуху Гуменюк загинув, а двоє конвоїрів були поранені.
Гуменюка обвинувачували у скоєнні теракту під Верховною Радою України у 2015 році. Тоді він під час акції протесту кинув у правоохоронців бойову гранату, унаслідок чого загинули четверо нацгвардійців, а понад 140 людей були поранені. Гуменюк свою вину заперечував та стверджував, що у СІЗО його силою змушували зізнатися у злочині.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, чому колишню поліцейську з Херсона посадили лише на 5 років за співпрацю з росіянами.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.