“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Російська диктатура закручує гайки ще міцніше
Російський диктатор володимир путін та кремлівська верхівка прагнуть встановити тотальний контроль над населенням у росії. Для цього російська диктатура пропонує відкрити доступ до приватних камер спостереження, шляхом створення єдиної системи відеонагляду.
Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) б'ють на сполох: росія створює справжній цифровий концтабір та зможе контролювати кожен крок своїх громадян. Репресивна машина кремля закручує гайки з новою силою.
Експерти зауважують, що російське мінцифри збирається долучити до російського проєкту "Економіка даних" ініціативу, яка передбачає створення єдиної платформи для зберігання та обробки інформації всіх систем міського відеоспостереження у росії. Відомство росіян оцінює проєкт у 12 мільярдів рублів, але його реальна вартість, на думку експертів, значно вища.
У новому проєкті зазначається, що у російських містах зараз працює 1,2 мільйона камер відеонагляду. Втім, лише половина пристроїв із тих, що встановлені коштом російської держави, підключена до централізованих систем у регіонах. Доступу до приватних камер у регіональної російської влади немає, саме тому у мінцифри рф вважають за потрібне створити так звану "платформу для обробки та зберігання даних із камер відеоспостереження", яка забезпечить можливість підключення до регіональних камер.
У проєкті також зазначено обов'язкову вимогу підключення до платформи камер відеонагляду з під'їздів. Витрати на встановлення цих камер можуть бути закладені до російського бюджету капремонту багатоквартирних будинків.
Відомо, що відеопотік у нових системах відеонагляду аналізуватимуть шляхом застосування механізмів розпізнавання облич і образів. У мінцифри рф вважають, що до 2030 року кількість камер відеоспостереження у росії зросте до 5 мільйонів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.