Росія мріє про це: Арахамія роз'яснив перспективи переговорів з москвою і їх вигоду для путінського режиму

Голова фракції "Слуга народу" пояснив, чому переговори про мир для москви вигідніші, ніж для нас

Давид Арахамія
Арахамія розповів, чому наразі неможливі переговори про перемир'я з рф

Лідер фракції "Слуга народу" Давид Арахамія пояснив перспективи подальших переговорів з москвою. Розказав, наскільки вони будуть вигідні путінському режиму. Він також згадав деталі переговорного процесу у 2022 році

Про це Арахамія сказав в інтерв'ю телеведучій Наталії Мосейчук. Зокрема, Арахамія вважає, що основний посил рф щодо початку так званих переговорів криється у спробі заморозити і без того кволі поставки зброї від союзників Україні. 

"Росія одразу сяде за стіл переговорів. Як тільки ми їх покличемо, наступного дня вони складуть делегацію і будуть чекати. Вони чітко розуміють, що тільки зʼявиться новина, що Україна сіла за стіл переговорів, всі постачання, які і так затримуються, будуть ще більше затримуватись вже через політичні обставини. Вони мріють про такий сценарій. Тому що це для них вигідніше, ніж для нас", - зазначив Арахамія.

Також Арахамія сказав, що все військово-політичне керівництво України виступає за те, "щоб продовжувати воювати". Мовляв, до росіян "не було і немає довіри", що вони завершать війну. Це можна зробити, якщо є гарантії безпеки.

Давид Арахамія розповів подробиці переговорів росії та України у 2022 році, зокрема відповів на питання ведучої про те, чи був процес керований Вашингтоном і як обирався склад делегації з української сторони.

За словами Арахамії, на переговорах між Україною і росією був з самого початку різний склад учасників: десь 7 людей від України та вп'ятеро більше опонентів. До того ж, в делегації рф були спеціальні люди, які писали психологічні портрети кожного з учасників української сторони.

"Російська сторона капітально підготувалась до перемовин. З нашого боку було 7 людей, а з їхнього боку приїхало 30 чи 40 людей на кортежах. Коли ми всі спілкувались за столом, позаду їхніх переговорників стояли спеціальні люди, які писали психологічні портрети кожного з нас - хто каже правду, хто бреше, хто на які речі емоційно реагує. Я потім читав такі портрети, насправді вони дуже точні", - згадав Арахамія.

Також він пригадує, що росіяни готові були закінчити війну, якщо ми візьмемо нейтралітет як Фінляндія і дамо зобов'язання, що ми не вступатимемо до НАТО. Але для цього треба було змінювати Конституцію. Окрім того, не було і немає жодної довіри до росіян щодо того, що вони дійсно це зробили б. Лідер фракції "Слуга народу" розповів, що коли делегація повернулася зі Стамбула, приїхав Борис Джонсон до Києва і сказав: "Ми взагалі не будемо з ними нічого підписувати і давайте просто воюватимемо".

Окремо в інтерв'ю Арахамія заявив, що Україна нічого не підписала в Білорусі, бо не було жодних гарантій безпеки. А зараз "у України дуже погана переговорна позиція". Також Арахамія вважає, що "все, окрім перемоги, має проходити через референдум".

Telegram oembed: https://t.me/u_now/119128

Окрім цього, за його словами, у перші дні війни Лукашенко обіцяв Зеленському, що жоден білоруський солдат не перейде український кордон. Але Лукашенко не може заборонити росії користуватися своєю інфраструктурою та кордоном.Також він розповідає про можливу корупцію в ЗСУ, чому наші втрати на фронті засекречені, чому НАТО боїться Трампа. 

 

Переговори рф та України 

Переговори української делегації з російською проходили 28 лютого, 3 та 7 березня 2022 року на кордоні з Білоруссю в районі річки Прип'ять після російського вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року. Місце зустрічі на Гомельщині з міркувань безпеки не розголошувалось. Переговори продовжилися 10 березня 2022 року як зустріч міністрів закордонних справ України та рф на території Туреччини.

Друг російського диктатора путіна та колишній канцлер Німеччини Герхард Шредер розповів, що у березні 2022 року американці заважали втілити бачення путіна перебудови світового порядку. Мовляв, українській стороні пропонували австрійську модель безпеки.

22 листопада під час виступу на саміті G20 російський президент володимир путін заявив, що рф нібито "ніколи не відмовлялася від мирних переговорів з Україною". Також він назвав те, що відбувається в Україні "трагедією" і закликав "шукати шляхи для її якнайшвидшого припинення". У відповідь в Офісі президента назвали промову російського диктатора "конкретною шизофренією", відзначивши, що припинити трагедію можна негайно вивівши окупаційні російські війська з суверенної української території.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube