Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Величезні втрати в Україні примушують максимально обмежувати населення, аби мати запас гарматного м’яса
Росіяни за добу 15-16 квітня здійснили 60 атак на основних напрямках фронту – усі вони відбиті. Водночас, міністр оборони рф Сергій Шойгу офіційно відклава початок навчання у деяких військових вищих навчальних закладах росії. Таким чином, втекти на офіцерське навчання замість смерті рядові зможуть тільки в грудні замість вересня.
Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ. Загалом за останню добу росіяни здійснили 28 авіаційних та 6 ракетних ударів. Також зафіксовано 38 обстрілів з РСЗВ. Ворог несе величезні втрати, але не хоче визнавати поразку. Основні зусилля все ще зосереджує на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. За добу наші воїни відбили 60 російських атак.
Росіяни продовжують відволікати частину наших сил, перебуваючи в Білорусі. Крім цього, зокрема, на Куп’янському напрямку ворог активно мінує місцевість. Продовжуються спроби наступу на Лиманському та Бахмутському напрямках. Загалом за добу росіяни обстріляли близько 70 населених пунктів по всім напрямкам фронту.
Через величезні втрати росія вже шукає шляхи не тільки поповнити запаси гарматного м’яса, але й утримати наявні. Зокрема, міністр оборони росії Сергій Шойгу прийняв рішення перенести запуск навчального процесу для офіцерського складу в деяких ВНЗ країни-агресора. У них очікується запуск навчання не з 1 вересня, а тільки з 1 грудня.
Крім цього Генштаб фіксує зменшення кількості особового складу в підрозділах, які пройшли навчання на полігонах. Ймовірно, це пов’язано з постійною відправкою в райони активних боїв невеликих груп для поповнення втрат окремих підрозділів.
Не краще справи і в терористичної ПВК “Вагнера”. В інформаційному просторі нещодавно з’явився відкритистий лист від організації. У ній “Вагнер” запрошує до себе добровольців. Водночас, можна співставити факти, що ця організація зазнала чималих втрат під Бахмутом.
Наші воїни також здійснювали власні удари по ворогу. Авіацій Сил оборони здійснила 11 ударів по районам зосередження росіян, та ще 3 – по ЗРК. Також наші захисники змогли збити ворожий літак Су-25. Ракетні війська та артилеристи успішно вдарили по трьом районам зосередження ворога, а також по району розташування артилерії, радіолокаційній станції, 2 станціям РЕБ, ЗРК та складу боєприпасів.
Нещодавно мер Мелітополя Іван Федоров розповів, скільки дітей вивезли росіяни з Запорізької області. За його словами, майже 250 підлітків 14-17 років росіяни забрали з Енергодару та Кам’янки-Дніпровки. Потім дітей забирали в табори з Мелітополя. До таких таборів росіяни хочуть зібрати ще щонайменше 200 дітей.
Водночас, у Севастополі росіяни готують “протипідводно-диверсійну оборону”. Вороги вже не знають, з якого боку їм чекати атаки. Особливо тут росіяни бояться підводних дронів, які доволі ефективно топлять ворожу техніку у воді.
Нагадаємо, що 17 квітня у росії планують "злити" компромат на Пригожина.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.