Бойовики обстріляли українські позиції поблизу двох населених пунктів на Донбасі

Бойових втрат немає

Бойовики обстріляли українські позиції поблизу двох населених пунктів на Донбасі

У вівторок, 29 червня, бойовики на Донбасі тричі порушили режим припинення вогню. Вони обстрілювали позиції українських військових із мінометів і запускали безпілотники.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресцентр штабу ООС.

Так, у районі населених пунктів Невельське і Красногорівка окупанти вели вогонь із мінометів 120-го калібру.

У Луганській області зафіксували проліт ворожого безпілотного літального апарату типу «Орлан-10». Він перетнув лінію розмежування, але його придушили засоби радіоелектронної боротьби (РЕБ).

«Бойових втрат серед українських військових немає», — йдеться в повідомленні штабу.

Про всі факти порушення режиму припинення вогню бойовиками українська сторона СЦКК повідомила представникам місії ОБСЄ.

Нагадаємо, днями в результаті дій бойовиків в ООС загинув український захисник.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити