Головна
Україна
03:50, 8 Вересня
Информатор UA

Интро

За добу, 7 вересня, наших ворогів на півдні стало менше на 108 росіянина. Загальний рахунок втрат окупантів налічує вже майже 51 тисячу.За день наші захисники 13 разів атакували логістичні та управлінські об'єкти окупантів.Ракетно-артилерійські підрозділи виконали понад 370 вогневих завдань. Про цеінформує оперативне командування . Загальна ситуація стабільна.Суттєвих змін у положенні противника не зафіксували. Оскільки основна увага противника зосереджена на утриманні займаних рубежів та дистанційних діях. Ворог продовжуєартилерійські та мінометні обстріли, авіаційні та ракетні удари по позиціях ЗСУ та мирних населених пунктах. Проте, українська авіація та артилерія дає відпір. Відтак, на рахунку орків мінус 5 танків та 108 мертвих окупантів. Не дорахуються російські війська й трьох реактивних систем залпового вогню "Град", 15 одиницьавтобронетехніки, 10 гаубиць та гармат важкої артилерії, 120 мм міномет, 2 пускові установки С-400, радіолокатор наведення до С-300 і два склади ворожих боєприпасів в Миколаївському районі. Контрнаступ ЗСУ Останнім часом українські військові завдають точних ударів по зосередженню живої сили та техніки, командних центрах і вузлам матеріально-технічного забезпечення рф, зокрема на півдні України. За словами генералів, єдиним шляхом кардинальної зміни стратегічної ситуації, беззаперечно, є нанесення ЗСУ декількох послідовних, а в ідеальному випадку одночасних контрударів. Зайвим є наголошувати окремо на їх суто військовому, політичному та інформаційному значеннях. Водночас питання їх організації та здійснення потребує більшої уваги. Читати також: Зруйновані міста: хто платитиме за відбудову України?

Бої за південь: 108 мертвих окупантів та знищена російська техніка - ОК "Південь"

Читать на русском
Бої за південь: 108 мертвих окупантів та знищена російська техніка - ОК "Південь"

Українська авіація дає відпір ворогу

За добу, 7 вересня, наших ворогів на півдні стало менше на 108 росіянина. Загальний рахунок втрат окупантів налічує вже майже 51 тисячу. За день наші захисники 13 разів атакували логістичні та управлінські об'єкти окупантів. Ракетно-артилерійські підрозділи виконали понад 370 вогневих завдань.

Про це інформує оперативне командування «Південь».

Загальна ситуація стабільна. Суттєвих змін у положенні противника не зафіксували. Оскільки основна увага противника зосереджена на утриманні займаних рубежів та дистанційних діях. 

Ворог продовжує артилерійські та мінометні обстріли, авіаційні та ракетні удари по позиціях ЗСУ та мирних населених пунктах.

Проте, українська авіація та артилерія дає відпір. Відтак, на рахунку орків мінус 5 танків та 108 мертвих окупантів. Не дорахуються російські війська й трьох реактивних систем залпового вогню "Град", 15 одиниць автобронетехніки, 10 гаубиць та гармат важкої артилерії, 120 мм міномет,  2 пускові установки С-400, радіолокатор наведення до С-300 і два склади  ворожих боєприпасів в Миколаївському районі.

Контрнаступ ЗСУ

Останнім часом українські військові завдають точних ударів по зосередженню живої сили та техніки, командних центрах і вузлам матеріально-технічного забезпечення рф, зокрема на півдні України.

За словами генералів, єдиним шляхом кардинальної зміни стратегічної ситуації, беззаперечно, є нанесення ЗСУ декількох послідовних, а в ідеальному випадку — одночасних контрударів. Зайвим є наголошувати окремо на їх суто військовому, політичному та інформаційному значеннях. Водночас питання їх організації та здійснення потребує більшої уваги.

Читати також: Зруйновані міста: хто платитиме за відбудову України?

 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.